Zühre Sarı ile Canlanıyor Haberi - yenikadin.com
18.05.2018 14:00

Zühre Sarı ile Canlanıyor

Moda dünyasının ışığı “sarı” ile parlıyor. 2018 ilkbahar yaz sezonuna damga vuran sarı ve tonları, Zühre’nin koleksiyonunda ön plana çıkıyor.

Haber: Zühre Sarı ile Canlanıyor


Modaya her sezon farklı renkler, desenler ve motifler damga vuruyor. Bu yılın trendinde ise en ışık saçan renk olarak bildiğimiz sarı. Yaşamın temsilcisi güneş gibi canlılık veren sıcaklığıyla kombinleri sevdiren sarı, Zühre'nin koleksiyonunda kendini gösteriyor.

Işığı üzerinizde taşıyın 

2018 modasının en trend rengi sarı, Zühre'nin ilkbahar – yaz koleksiyonu içinde yer alan tasarımlarda da kendini gösteriyor. Koleksiyondaki renk renk pardesüler, kaplar, tunikler, çantalar ve eşarplarda sarının ışığını görebilirsiniz. 

Tunikleri, hardal sarısı ve limon sarısı renklerinde baharın habercisi çiçekler, zarafet temsili kelebek ve kuş nakışları süslüyor. Pardesüler ise kol, omuz ve boyun kısmında bulunan altın sarısı inciler, mısır rengi armalar ve işlemelerle dikkatleri çekiyor. Koleksiyonda yer alan kapüşonlu şeftali sarısı kap, göğüs kısmındaki palmiye detaylarıyla sportif kadınların tercihi oluyor.

Siz de sarı rengin ışığıyla aydınlığını üzerinizde taşımak isterseniz, Zühre koleksiyonundan size hitap eden modellere sahip olabilirsiniz.
.Kaynak: PembenarYeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?