Ziynet Sali ile Erkan Erzurumlu evlendi! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.09.2019 09:09

Ziynet Sali ile Erkan Erzurumlu evlendi!

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali, gitarist Erkan Erzurumlu ile Kıbrıs'ta evlendi. İkilinin nikah şahitliğini ise KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Başbakan Ersin Tatar yaptı.

Haber: Ziynet Sali ile Erkan Erzurumlu evlendi!

Başarılı sanatçı Ziynet Sali, kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi Erkan Erzurumlu ile evlendi. Kıbrıs'ta yapılan düğüne 150 kişiden oluşan davetli grubu katıldı.

YASEMİN ÇİÇEKLERİ İÇİNDE EVLENDİ

Yakın dostların ve ailelerin katıldığı düğünde yasemin çiçekleri konsepti tercih edildi. 150 kişilik davetli grubunun katıldığı düğünde Ziynet Sali ve Erkan Erzurumlu beraber şarkı söyledi.

EVLİLİK KARARINI DAHA ÖNCE AÇIKLAMIŞTI

Çift geçtiğimiz haftalarda evlilik kararı aldıklarını duyurmuştu. Ziynet Sali, "Düğün akşamı peri kızı gibi olacağım. Ama balayına gidemeyeceğiz. Çünkü hemen üç gün sonra konserim var" demişti.Yeni Magazin Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.