Yeni Yılın İlk Desteği Bengü'den! Bengü, Givin Mobil Uygulaması aracılığıyla Seni Yeni Single Projesinin Klip Çekimine Davet Ediyor! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
8.01.2019 12:59

Yeni Yılın İlk Desteği Bengü'den! Bengü, Givin Mobil Uygulaması aracılığıyla Seni Yeni Single Projesinin Klip Çekimine Davet Ediyor!

''Kuzum'' şarkısıyla müzik listelerinde fırtınalar estiren başarılı şarkıcı Bengü, ailelerinin maddi yetersizliklerinden dolayı okuyamayan çocuklar için harekete geçerek sizi süper bir set deneyimi yaşayabileceğiniz iyilik etkinliğine davet ediyor.

Givin mobil uygulaması'yla kurgulanan etkinlikte Bengü, ailelerinin maddi yetersizliklerinden dolayı eğitimine devam edemeyen çocuklara destek olmak için, givin mobil uygulaması aracılığıyla TOÇEV ile Manevi Ailemiz Projesi'ne bağış yapanlar arasından çekilişle belirlenecek 2 kişiyi, 11 Ocak'ta yeni single projesinin klip çekiminde ağırlayacak ve katılımcılara bol müzikli bir kamera arkası deneyimi yaşatırken aynı zamanda 2 saat boyunca çok keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Bağışlarıyla destek olan katılımcılar, çekiliş haklarının yanı sıra Bengü'den küçük hediyelere de sahip olabilecek.

Farklı bağış tutarlarıyla destek olunabilen etkinlikte; 30 TL bağış ile 1 çekiliş hakkı ve TOÇEV defteri, 100 TL bağış ile 5 çekiliş hakkı ve TOÇEV kupası, 250 TL bağış ile 15 çekiliş hakkı ve TOÇEV 6'lı taş bardak altlığı, 500 TL bağış ile 35 çekiliş hakkı ve isme özel imzalı Bengü albümüne sahip olabilirsiniz.

Başarılı sanatçı Bengü ''Mutluluğun hep yanımızda olmasını dilediğimiz 2019'a iyilik dolu bir etkinlikle başlamak istedim. Ben de #modernkahramanlar ile birlikte bu keyifli organizasyonda dezavantajlı çocuklara destek sağlayarak sizinle tanışacağım için çok heyecanlıyım. Hepinizi benimle beraber destek olmaya davet ediyorum.'' ifadelerini kullanarak sevenlerine destek çağrısında bulundu.

Siz de Bengü ile 11 Ocak'ta bu keyifli kamera arkası deneyimini yaşayacak 2 kişiden biri olmak isterseniz, givin mobil uygulamasını uygulama mağazalarından ücretsiz indirerek Bengü profilindeki farklı destek tutarlarını bağışa dönüştürebilirsiniz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'