Yeni Doğan Bebek Hediyesi Olarak Çiçek Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.11.2015 12:25

Yeni Doğan Bebek Hediyesi Olarak Çiçek

Yeni doğan bebeklerin dünyaya gelişini kutlamak için bir demet çiçek en güzel ilk hediyedir.

Haber: Yeni Doğan Bebek Hediyesi Olarak Çiçek

Bereketi, bolluğu ve canlılığı temsil eden çiçekler, yeni doğan bebeğe veya annesine hediye edilerek yaşanmakta olan mutluluğu artırabilir. Bebek hediyesi çiçek seçenekleri; canlı çiçekler, yapay çiçekler, saksı çiçekleri veya meyve sepetleri olabilir.

OYUNCAKLI ÇİÇEKLER

Ayıcıklı çiçekler, bebekler için sevimli hediyeliklerdir. Beğendiğiniz çiçek tasarımının yanına ayıcık ekletebilirsiniz. Bazı hastaneler yolladığınız canlı çiçekleri danışmada muhafaza ederek, hastane çıkışında anneye teslim etmektedirler.


Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Alışveriş Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.