Yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzu gösteren 5 işaret Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.07.2019 14:05

Yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzu gösteren 5 işaret

Eski ilişkinizi bitirmiş ve yeni bir ilişkiye yelken açmak için hazır olup olmadığınızı düşünüyorsanız, yaşadığınız değişimleri gözden geçirerek fikirlerinizi netleştirebilirsiniz.

Haber: Yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzu gösteren 5 işaret

Geçmişte yaşadıklarınız ve geleceğe bakışınız, karşı cinse karşı olan hislerinizdeki değişimler ve aşka bakışınız gibi kavramlar yeni bir ilişkiye hazır olup olmadığınızı ortaya koyuyor.

1.GEÇMİŞİ GEÇMİŞTE BIRAKTINIZ MI?

Eski ilişkinizde yaşadıklarınızı olgunca kenara bırakıp yönünüz geleceğe çevirdiyseniz, yeni bir ilişkiye hazırsınız demektir. Eski sevgilinize duyduğunuz öfkenin geçmesi ve hayatınıza normal şekilde devam edebiliyor olmak da yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzun sinyallerindendir.

2.SOSYALLEŞTİNİZ Mİ?

Bir ilişkiden çıktıktan sonra ağır bir dönem yaşarsınız. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak çok doğru olmayacaktır. Ancak ilişki sonrası sosyalleşmiş ve yeni ortamlara girmeye başlamışsanız artık yeni bir ilişkiye hazırsınız demektir.

3.UZLAŞMAYA HAZIR MISINIZ?

İlişki sonrası yaşadığınız keskin duygular artık yerini uzlaşmacı tavırlara bıraktıysa yeni bir ilişkiye hazırsınız demektir. Kendi davranışlarınızı gözden geçiriyor olmak ve değişime açık olmak yeni ilişkinizin anahtarları olacaktır.

4.RANDEVU FİKRİ KULAĞINIZA HOŞ GELİYOR MU?

Yeni birilerini tanıma ve romantik bir buluşma yapma fikri kulağınıza hoş geliyorsa, eski ilişkinizi tamamen bir kenara bırakıp yeni bir maceraya yelken açabilirsiniz.

5.BAŞKALARININ İLİŞKİLERİ SİZİ MUTLU EDİYOR MU?

Bir ilişkiyi bitirdiğinizde başkalarına bakar ve onların mutluluklarına gıpta edersiniz. Ama bu duygu yerini yavaş yavaş mutluluğa bırakıyor, başkalarının mutluluğu ile mutlu oluyorsanız siz de yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz demektir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamilelik kadınlar için eşi benzeri olmayan bir deneyim. Kadınların ruhsal ve fiziksel açıdan en sık değişim yaşadığı yorucu, bir o kadar da keyifli olan hamilelik döneminde "giyecek hiçbir şeyim yok" cümlesi anne adaylarının çok sık yaşadığı bir sorun.

  13.12.2019 16:48
 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52