Yaza Damga Vuracak Favori Şal Modelleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Yaza Damga Vuracak Favori Şal Modelleri

Yaz şıklığınızı rengarenk ve incecik şallarla tamamlayın.

Haber: Yaza Damga Vuracak Favori Şal Modelleri

Yaza merhaba dediğimiz bu aylarda gardırobumuzdaki ince ve ferah kıyafetler ön plana çıkmaya başladı. Peki ya yazın kullanacağınız şal ve eşarplar konusunda bir karar verebildiniz mi? Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında kullandığınız şalın sizi terletmemesi önemli bir husus. Bu nedenle şal seçimi yaparken kumaş türünün hafif ve terletmeyen nitelikte olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle polyester ve saten kumaşlardan uzak durulması gerekir.

Pamuk ve iç göstermeyen ince şalların bu mevsim için daha ideal olduğunu söyleyebiliriz. İpek ve pamuk karışımı şallar da tercihleriniz arasında yer alabilir. Ayrıca şal ve eşarplarınız için daha bol bağlama stilleri kullanabilirsiniz.

Yaz aylarında henüz stilinize uyum sağlayabilecek farklı tarz ve desende şal bulamadıysanız size fikir verebilecek bu modellere göz atabilirsiniz. İşte yazın tüm enerjisini farklı renk ve desenlerle yansıtan birbirinden güzel şal modelleri…


Yenikadin.com


2.6.2017 14:51 [9686976]


Yeni Moda Haberleri

 • Hem Topuklu Hem Rahat!
  Hem Topuklu Hem Rahat!

  Bir yandan topuklu giyerken bir yandan rahat olmak bu püf noktalarıyla mümkün...

  16.8.2017 14:59
 • Bacaklarınızı Uzun Gösterecek 9 Öneri
  Bacaklarınızı Uzun Gösterecek 9 Öneri

  Uzun bacak her kadının hayali. Stilinizde yapacağınız birkaç ufak değişiklik bacaklarınızı daha ince ve uzun gösterecektir.

  12.8.2017 11:41
 • Bandana Bağlama Teknikleri
  Bandana Bağlama Teknikleri

  Takıp takıştırmayı çok severim bilirsiniz.

  8.8.2017 18:12
 • Düğünlerde Beyaz Rengi Geline Bırakın!
  Düğünlerde Beyaz Rengi Geline Bırakın!

  Düğünlere uygun giyinme kuralları, hem dikkat çekmek hem de gelini gölgelemeden giyinmek ya da abartıdan kaçınıp yine de biraz dekolteye sahip olmak isteyenler için kolaylık sağlıyor.

  8.8.2017 15:40
 • Bronzlaştırıcı Pudra (Bronzer) Dosyası
  Bronzlaştırıcı Pudra (Bronzer) Dosyası

  Bronz bir ten yalnızca yaz aylarına özgü değil. Bronzlaştırıcı pudralar sayesinde her mevsim yüzünüzde ve makyajınızda bronz bir etki sağlamak mümkün. Hem yüksek fiyatlı hem de uygun fiyatlı bronzlaştırıcı pudraları denedim ve değerlendirdim. Umarım bu sayede kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz!

  7.8.2017 19:07