Yaz Düğünü ve Davetleri için Sezonun Trendleri Burada! Özgür Masur For Ipekyol Koleksiyonu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.05.2019 10:19

Yaz Düğünü ve Davetleri için Sezonun Trendleri Burada! Özgür Masur For Ipekyol Koleksiyonu

Özgür Masur For Ipekyol Koleksiyonu yaz döneminde düğün, davet ve keyifli yaz partilerinin ışıldayan tasarımları arasında yerini alıyor.

Haber: Yaz Düğünü ve Davetleri için Sezonun Trendleri Burada! Özgür Masur For Ipekyol Koleksiyonu

İşte, sezonun trendleri hakkında da ipucu veren koleksiyon…

70 ve 80'LERİN IŞILTILI DÜNYASINDAN UYARLANDI

İnce detayları geçmişten gelen referans noktalarıyla buluşturan Özgür Masur for Ipekyol Koleksiyonu, canlı renk bloklarıyla harmanlanarak dansa davet çıkaracak güçte tasarımlar sunuyor. 70'lerin ve 80'lerin ışıltılı dünyasını günümüze uyarlayan koleksiyon, romantik bir tavırla taçlanıyor.

Pilise ve volan efektiyle hareket kazanan görünümler, maksi ve midi davet elbiselerinde hayat bulan yırtmaç ve sırt detayları ile güçlü bir feminenlik kazanıyor. Ilık yaz akşamlarına eşlik edecek uçuşan şifonlarsa özel davetlerin en şık eşlikçilerinden…

BU SENE IŞILTI VE PAYETLER ÖN PLANDA

Şifon ve payet oyunlarıyla şekillenen akışkan kumaşlar, feminen bel hattına vurgu yapan kalıplarla kusursuzca harmanlanıyor. Glam ruhu temsil eden ışıltılı full payetler, kadının şık siluetiyle buluşarak dans pistindeki yerini alıyor.

Pırıltı, tül, şifon ve dantellerin ön planda olduğu Özgür Masur for Ipekyol Koleksiyonu, boyundan bağlama ve V kesim dar kalıplarıyla Ipekyol kadınının romantik ruhuna bir doz feminenlik katan unsurlar arasında... Koleksiyonun renk kartelasını oluşturan sarılar, tatlı kırmızılar, pembeler, siyahlar, gold ve gümüşler, kusursuz bütünlüğün peşine düşüyor.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.