Yaz düğünlerine özel gelin tacı modelleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
4.07.2019 17:41

Yaz düğünlerine özel gelin tacı modelleri

Düğün konseptinizi belirleyip tüm hazırlıklarınızı tamamladıysanız sıra detaylara geldi. Yaz düğünlerine özel gelin tacı aksesuarları ile kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Haber: Yaz düğünlerine özel gelin tacı modelleri

Düğün konseptinin en önemli detayı olan gelinlikler saç aksesuarları ile kusursuz birer tasarıma dönüşüyor. Farklı tasarımların ve renklerin öne çıktığı yaz düğünlerine özel gelin taçları arasından tercihinizi yaparak düğününüzün parlayan yıldızı olabilirsiniz.

ÖZEL TASARIMLAR, KUSURSUZ SAÇLAR

Gelin saçlarının kusursuz olması için birbirinden özel tasarımlara imza atan markalar, özel ürün seçenekleri ile gelinlere tercihler sunuyor. Kır düğünü ve sahil düğünü gibi özel konseptlere dönüşen yaz düğünlerinde düğün konseptinize uygun gelin tacı tercihi ile mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz.

GAIOS DESIGN / YILDIZLI GELİN TACI

SWAROVSKI / TAŞLI TAÇ

HEN'S DESIGN / DOĞAL KRİSTALLİ İNCİLİ YAPRAK DETAYLI TAÇ

LE PETIT MARIAGE / YAPRAKLI TAÇ

TURKUAZ AKSESUAR / OVAL DANTELLİ GELİN KEPİ

GAIOS DESIGN / PEARLY DREAMS SAÇ AKSESUARI

LESSISFINE / BONCUK DETAYLI TAÇYeni Moda Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.