Yavaş Ama Kararlıyız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Yavaş Ama Kararlıyız

Bugün ne yapılabilir ? Bugünlerde istikrar sağlamak ve süregelen işlere iyi bir temel atmak için daha bilinçli davranabiliriz.

Bugün ne yapılabilir ' Bugünlerde istikrar sağlamak ve süregelen işlere iyi bir temel atmak için daha bilinçli davranabiiriz. Toprağa, emlaka ilişkin konular, maddi değerleri ele almak için önemli imkanlar var. Ancak günün ilk yarısında hem maddi alanda, hemde ilişkilerimizde, arkadaşlıklarımızda çok kolay tatmin olamayabilir, kendimizi sıkışık hissedebiliriz. Akşam saatlerinde güzel olan şeylere yönelmekte daha başarılıyız. Nelerden kaçınmalı ' Bugün işler tam istediğimiz hızda ilerlemiyor olabilir ya da konsantre olmamız gereken işler içerisindeyiz. Günün ilk yarısında alışverişler ve zevkler yönünde bazı tatminsizlikler söz konusu. Öğle sonrasında ise düşüncelerimizi paylaşırken biraz daha esnek ve toleranslı olmalıyız. Akşam saatlerinde aşka ve duygusal temalara çok daha açık olacağız.
.Kaynak: Pembenar

8.8.2018 15:00 [11126487]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri