Yavaş Ama Kararlıyız Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Yavaş Ama Kararlıyız

Bugün ne yapılabilir ? Bugünlerde istikrar sağlamak ve süregelen işlere iyi bir temel atmak için daha bilinçli davranabiliriz.

Bugün ne yapılabilir ' Bugünlerde istikrar sağlamak ve süregelen işlere iyi bir temel atmak için daha bilinçli davranabiiriz. Toprağa, emlaka ilişkin konular, maddi değerleri ele almak için önemli imkanlar var. Ancak günün ilk yarısında hem maddi alanda, hemde ilişkilerimizde, arkadaşlıklarımızda çok kolay tatmin olamayabilir, kendimizi sıkışık hissedebiliriz. Akşam saatlerinde güzel olan şeylere yönelmekte daha başarılıyız. Nelerden kaçınmalı ' Bugün işler tam istediğimiz hızda ilerlemiyor olabilir ya da konsantre olmamız gereken işler içerisindeyiz. Günün ilk yarısında alışverişler ve zevkler yönünde bazı tatminsizlikler söz konusu. Öğle sonrasında ise düşüncelerimizi paylaşırken biraz daha esnek ve toleranslı olmalıyız. Akşam saatlerinde aşka ve duygusal temalara çok daha açık olacağız.
.Kaynak: Pembenar

8.8.2018 15:00 [11126487]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?
  Bacaklardaki Varisler Tehlikeli Midir?

  Prof. Dr. Semih Barlas, bu soruya “evet” yanıtını veriyor. Barlas, varislerin ‘venöz yetmezlik’ denen hastalık sürecinin bir parçası olduğunu; mutlaka bu konuda deneyimli bir kalp damar cerrahı tarafından değerlendirilmesi gerektiğini dile getiriyor.

  1 saat önce..
 • Düşük Yapmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar
  Düşük Yapmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

  İleri yaş gebeliklerde düşük ihtimalinin arttığını belirten Prof. Dr. Faruk Buyru, "Yanlış bir inanış var. Koşmak, zıplamak, uzanmak, kısaca fiziksel egzersiz düşüğe neden olmaz’’ dedi; ve gebelikte düşük yapmakla ilgili doğru bilinen yanlışları açıkladı.

  2 saat önce..
 • Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız
  Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız

  Bu hafta gökyüzünde pek belirgin açı yok.

  9.12.2018 17:13
 • 2019'da Vizyona Girmesi Beklenen En İyi Filmler
  2019'da Vizyona Girmesi Beklenen En İyi Filmler

  2018 yılını geride bıraktığımız gibi bu yılın en heyecanlı ve unutulmaz filmlerini de geride bıraktık.2019 yılında sinema filmlerine heyecanlı bir giriş yapıyoruz. Bu yıl vizyona girmesi beklenen ve günlerini saymamıza sebep olacak birçok film yer alıyor. İşte 2019'a girerken bizi karşılayacak en heyecanlı filmleri sizin için listeledik.

  7.12.2018 19:43
 • Tokat'ın Meşhur Lezzeti Şifa Dağıtıyor!
  Tokat'ın Meşhur Lezzeti Şifa Dağıtıyor!

  Tokat yöresine ait olduğu bilinen hele çorbası tarifi son zamanlarda en çok merak edilen tarifler arasında yer almaya başladı. Unla ve mercimekle yapılan hele çorbası tarifinin yapımı ise oldukça basit. İşte tadına bayılacağınız, pratik hele çorbası tarifi.

  7.12.2018 19:13