Yaratıcı Bir Gün Olabilir Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.07.2018 18:30

Yaratıcı Bir Gün Olabilir

Bugün ne yapılabilir ? Bugün Aslan burcu başlıyor.

Bugün ne yapılabilir ' Bugün Aslan burcu başlıyor. Aslan teması altında kişisel gücümüzü ve kendimize olan güvenimizi tazeleyebiliriz. Ay da Yay'da ilerlerken heves ve iyimserlik açısından yüksek bir gündeyiz. Daha çok şey öğrenmek ve ortaya koymak için heves gösterebiliriz. Yeni şeyler keşfetmek ve başkalarından ilham almak da kolay. Nelerden kaçınmalı ' Ateş enerjisi kimi zaman fazla riskli ve maceracı olmaya da işaret edebilir. Bugün ılımlı kalmakta, denge kurmakta zorlanabiliriz. Günün geç saatlerinde güzel olan şeylerde aşırılık, dikkatsizlik ve ihmallere dikkat etmek gerekebilir. Aşkta, zevklerde ve kadınlarla ilgili konularda da yanlış değerlendirmeler yapmak mümkün.
.Kaynak: Pembenar

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52
 • Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler
  Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler

  Cildimiz bedenimizin dışarı açılan penceresidir. Durum böyle olunca hiçbirimiz penceremizi kirli göstermek istemeyiz. Cildin hem içten hem de dıştan temizliği bu yüzden oldukça önem teşkil eder.

  3.12.2019 14:56