Yapay Çiçeklerle Ev Dekorasyonu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
20.11.2015 13:31

Yapay Çiçeklerle Ev Dekorasyonu

Eskiden beri evlerimizi süsleyen yapay çiçekler, 2015 çiçek modasında da yepyeni tasarımlarla karşımızda.

Haber: Yapay Çiçeklerle Ev Dekorasyonu

Artık yapay çiçekler, gerçeklerinden ayırt edilemeyecek kadar gösterişli detaylar taşıyor. Yapay çiçekler, ev dekorasyonunda ev hanımlarının vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Mevsimlerin renklerini evinizin içinde sergilemek için dekoratif çiçeklerin güzelliğinden yardım alabilirsiniz.

EVİNİZE RENK KATIN

Evinizin atmosferini kolayca yenilemenize yardımcı olacak yapay çiçek modelleri, misafirlerinizin ilk bakışta ilgisini çekecektir.

Canlı çiçek yetiştirmenin zorluklarıyla uğraşmak istemiyorsanız, ev dekorasyonunuzda yapay çiçeklere yer verebilirsiniz. Özellikle günlük havalandırmadığınız, sık kullanmadığınız odalarınızın dekorasyonunda canlı çiçekler yerine yapay çiçekler kullanarak daha sağlıklı bir atmosfer elde edebilirsiniz.

YAPAY ÇİÇEK MODASI

2015 Sonbahar – Kış yapay çiçek modasını yakından takip edebileceğiniz Cicekci.com da, birbirinden yenilikçi yapay çiçek tasarımlarını inceleyerek, dekorasyonunuz için seçimler yapabilirsiniz. Yapay menekşeler, yapay böğürtlenler, saksıda kutu güller, top ağaçlar, vintage sürahiler, vintage sandıklar, vazoda yapay güller, sandıkta menekşeler kendiniz için veya sevdikleriniz için satın alabileceğiniz özenle tasarlanmış ürünlerin başında gelmektedir.

AYRI AYRI SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

Yapay çiçek saksılarını ve yapay çiçek dallarını ayrı ayrı sipariş vererek, kendi tasarımlarınızı da hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinize uzun yıllar saklayabilecekleri zarif ve kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız, yapay çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Annenizin mutfak raflarına yerleştireceğiniz yapay menekşe saksıları, onun için dünyanın en güzel sürprizi olabilir.

Online yapay çiçek siparişi ile çok sayıda çiçek sipariş ederek, işlettiğiniz mekanın havasını değiştirebilirsiniz. Ofis çalışanlarınıza küçük bir sürpriz yapmak için, her birinin masası için bir saksı yapay çiçek siparişi edebilirsiniz. Çiçekler, bulundukları ortamlara mutluluk katan renkli ayrıntılardır. (Kaynak:cicekci.com)


Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Alışveriş Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.