Yapabilecekleriniz Düşlerinizle Sınırlı! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Yapabilecekleriniz Düşlerinizle Sınırlı!

Dikiş makinelerinde en son teknolojinin ve yeniliklerin temsilcisi PFAFF, şimdi kadınlara PREMIER+ ULTRA nakış programını sunuyor.

Haber: Yapabilecekleriniz Düşlerinizle Sınırlı!

Kendilerine özel kıyafetler tasarlayarak, eşi benzeri olmayan modeller hazırlamak günümüzde birçok kadının hobisi… Hayal gücünün sınırlarında dolaşan birbirinden güzel nakışlar işlemek de bir o kadar keyifli. Öte yandan bazı kadınlar, el emeği ile tasarladıkları işleri değerlendirerek bütçelerine katkı da sağlayabiliyor. Bunun için de işlerini kolaylaştıracak yardımcılara ihtiyaç duyuyor.

Sadece hayal gücünüzle sınırlı, limitsiz model ve desen tasarlayabilmenizi sağlayan üst düzey nakış programı ile fotoğraf ve desenlerden tasarımlar yapabilir, etkileyici dantel ve dikiş stilleri yaratabilirsiniz. 5 tasarım modülü ve 100 hediye desen içeren program, nakışın tüm özelliklerini içeriyor. Böylece işlerinizi kişiselleştirebilmeniz ve size özel tasarımlar oluşturabilmeniz mümkün oluyor. Dileyenler nakışlar üzerinde tasarım yapıyor dileyenlerse kolayca kanaviçe çizimi gerçekleştiriyor.

Nakış programı ile değerli fotoğraflarınızı, tek renkli nakışın yanı sıra gri tonlama ve renkli dikiş efektleri oluşturarak nakışa uyarlayıp portre olarak işleyebilirsiniz ya da kendi dikiş resimlerinizi çizebilir, üçlü dikiş, motifli hat ya da saten çizgilerle doku verip tek bir tuşa dokunarak işleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman nesne düzenleme özellikleri ile nakışlarınızı yeniden şekillendirebilir, dokularını düzenleyip, renklerini değiştirebilirsiniz. Raster, vektör görüntüleri ya da kendi çizimlerinizi, çizim ve boyama araçlarıyla istediğiniz doku tekniklerini vererek nakışlarınızı hazırlayabilirsiniz. Çapraz dikiş kalıplarınızı oluşturarak kanaviçe nakışlarınızı oluşturabilir ya da otomatik olarak nakışa uyarlayabilirsiniz.

11.7.2018 10:14 [11036846]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kemik Suyu Çorbası Tarifi
  Kemik Suyu Çorbası Tarifi

  Sizi kış ayına hazırlayacak, vücut direncinizi artıracak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirecek kemik suyu çorbası tarifi paylaşıyoruz. Kemik suyu, zengin mineral ve vitamin barındırması açısından sağlımız için oldukça faydalıdır. İşte kemik suyu çorbası tarifi…

  22.9.2018 14:45
 • Çocuklarda 'Kepçe Kulak' Sorunu Travma Yaratıyor
  Çocuklarda 'Kepçe Kulak' Sorunu Travma Yaratıyor

  ‘Kepçe kulak’ görünümü okul çağındaki çocuklarda ciddi travmalara sebep olabiliyor. Konu ile ilgili KBB ve Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu, uyarılarda bulundu.

  22.9.2018 13:30
 • Küf Lekesi Nasıl Çıkar?
  Küf Lekesi Nasıl Çıkar?

  Küf lekesi, nemli ortamlarda meydana gelen, kötü kokan ve lekeyi meydana getiren mantar oluşumlarıdır. Küf lekesi; kıyafette, halıda ve özellikle duvarda en çok oluşan leke türüdür. Peki, küf lekesi nasıl çıkar? Duvardaki, halıdaki ve çamaşırdaki küf lekelerini çıkarma yöntemlerini sizinle paylaşıyoruz.

  22.9.2018 13:00
 • Daha Akılcıyız
  Daha Akılcıyız

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Saka burcunda ilerleyen Ay sayesinde sosyal konularla, gruplarla daha çok ilgilenebiliriz.

  21.9.2018 19:30
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 11/Yönetici Esneklik gösterebiliriz.

  21.9.2018 19:30