Yapabilecekleriniz Düşlerinizle Sınırlı! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Yapabilecekleriniz Düşlerinizle Sınırlı!

Dikiş makinelerinde en son teknolojinin ve yeniliklerin temsilcisi PFAFF, şimdi kadınlara PREMIER+ ULTRA nakış programını sunuyor.

Haber: Yapabilecekleriniz Düşlerinizle Sınırlı!

Kendilerine özel kıyafetler tasarlayarak, eşi benzeri olmayan modeller hazırlamak günümüzde birçok kadının hobisi… Hayal gücünün sınırlarında dolaşan birbirinden güzel nakışlar işlemek de bir o kadar keyifli. Öte yandan bazı kadınlar, el emeği ile tasarladıkları işleri değerlendirerek bütçelerine katkı da sağlayabiliyor. Bunun için de işlerini kolaylaştıracak yardımcılara ihtiyaç duyuyor.

Sadece hayal gücünüzle sınırlı, limitsiz model ve desen tasarlayabilmenizi sağlayan üst düzey nakış programı ile fotoğraf ve desenlerden tasarımlar yapabilir, etkileyici dantel ve dikiş stilleri yaratabilirsiniz. 5 tasarım modülü ve 100 hediye desen içeren program, nakışın tüm özelliklerini içeriyor. Böylece işlerinizi kişiselleştirebilmeniz ve size özel tasarımlar oluşturabilmeniz mümkün oluyor. Dileyenler nakışlar üzerinde tasarım yapıyor dileyenlerse kolayca kanaviçe çizimi gerçekleştiriyor.

Nakış programı ile değerli fotoğraflarınızı, tek renkli nakışın yanı sıra gri tonlama ve renkli dikiş efektleri oluşturarak nakışa uyarlayıp portre olarak işleyebilirsiniz ya da kendi dikiş resimlerinizi çizebilir, üçlü dikiş, motifli hat ya da saten çizgilerle doku verip tek bir tuşa dokunarak işleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman nesne düzenleme özellikleri ile nakışlarınızı yeniden şekillendirebilir, dokularını düzenleyip, renklerini değiştirebilirsiniz. Raster, vektör görüntüleri ya da kendi çizimlerinizi, çizim ve boyama araçlarıyla istediğiniz doku tekniklerini vererek nakışlarınızı hazırlayabilirsiniz. Çapraz dikiş kalıplarınızı oluşturarak kanaviçe nakışlarınızı oluşturabilir ya da otomatik olarak nakışa uyarlayabilirsiniz.

11.7.2018 10:14 [11036846]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Eliniz Sıcak Sudan Yandıysa Mutlaka Bunu Yapın!
  Eliniz Sıcak Sudan Yandıysa Mutlaka Bunu Yapın!

  Yanığa ne iyi gelir yanığa ne yapılır sorusunun cevabı oldukça önemlidir. Herhangi sıcak bir şeye dokunduğunuzda veya elinize sıcak bir su döküldüğünde yanığın tedavisi derecesine göre değişmektedir. Yanık eğer ciddiyse doğal tedavi yöntemleri uygulanması önerilmez. Peki, yanık nasıl derecelendirilir, hangi yanıklar tehlikelidir, yanığa ne iyi gelir, yanığa ne yapılır sorusunun cevaplarını sizler için araştırdık. İşte yanığa ne iyi gelir, yanığa ne yapılır sorusunun cevapları…

  20.7.2018 19:30
 • Ortaklıklar Değişebilir
  Ortaklıklar Değişebilir

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Akrep burcundaki Ay, Uranüs’le karşıt dururken, günlük işlerde daha esnek olmalıyız.

  20.7.2018 18:15
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 4/Timsah Somut konular üzerine odaklanabiliriz.

  20.7.2018 18:15
 • 13 Gün Boyunca Her Sabah Sade Kahve İçerseniz...
  13 Gün Boyunca Her Sabah Sade Kahve İçerseniz...

  13 boyunca sade kahve içmenin etkisi herkesi çok şaşırtacak!

  20.7.2018 18:15
 • Polikistik Over Sendromu Belirtileri Nelerdir?
  Polikistik Over Sendromu Belirtileri Nelerdir?

  Polikistik over sendromu, üreme çağına gelmiş kadınlarda görülebilen, kadın hastalıklarından bir tanesidir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Op. Dr. Sibel Kaya, Polikistik over sendromu belirtileri nelerdir, polikistik over sendromu ne gibi sağlık sorunlarına neden olur gibi sorulara açıklık getirdi. İşte polikistik over sendromu belirtileri…

  20.7.2018 17:30