Yakından Takip Ettiğimiz Güney Kore'nin 2019 Saç Stilleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
15.05.2019 10:11

Yakından Takip Ettiğimiz Güney Kore'nin 2019 Saç Stilleri

Dizi sektörü ile ülkemize giriş yapan ve hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Güney Kore artık makyaj trendleri ve modası ile de Türkiye'de takip ediliyor. Peki, Güney Kore'nin 2019 saç stilleri nelerdir? İşte, sorunun cevabı...

Haber: Yakından Takip Ettiğimiz Güney Kore'nin 2019 Saç Stilleri

Beyaz ve doğal makyajları, bakımlı saçları ile Güney Kore, dünyanın güzellik ve moda anlayışını belirlemeye devam ediyor. Özellikle K-Pop ve dizileri ile dünyada tanınan Güney Kore, makyaj ve saç stilleri ile de modaya yön veriyor. İşte, Güney Kore'de 2019 yılında trend olan saç stilleri...

SOĞUK KAHVELER

Güney Koreli kadınların kahverengiyi çok sevdiği bilinir. Özellikle kahvenin birçok tonunu kullanırlar. Bu senede soğuk kahve cool bir hava vermek adına ön plana çıkıyor.

MİSTİK RENKLER

Grinin moda olduğu geçen sezonun ardından Asya'nın çok sevdiği mistik havalar saçlara da yansıdı. Grinin birçok tonu, eflatun ve daha birçok renk bizlere anime havası yaratıyor.

UZUN SARI SAÇLAR

Sarı saçlar Asyalıların özlemle baktığı ve özendiği saçlardır. Ancak boyanın icadı ile beraber beyaz ciltlerine sarıyı da yakıştırmayı bildiler. Özellikle bu senenin modası çok uzun saçlarken bir de sarı, bakımlı saçlarla oldukça modern ve feminen bir hava elde etmeye çalıştılar.

KAHVENİN BİRÇOK TONU

Güney Kore'de klasikleşmiş kahverengiyi herkes kendine yakıştırmayı bilir. Farklı renkleri de karıştırarak kendilerine has kahverengi tonlar oluşturabilirler.

ÇOK UZUN VE SU DALGALI SAÇLAR

Söylediğimiz gibi bu senin saç modası uzun ama bakımlı saçlar. Özellikle su dalgası ile daha dolgun ve sağlıklı görünen saçlar moda. Ayrıca sadece uçlara dalga vererek kullananlar da mevcut.Yeni Moda Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.