Venedik Film Festivali'nde kırmızı halı şıklığı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
29.08.2019 14:14

Venedik Film Festivali'nde kırmızı halı şıklığı

76. Venedik Uluslararası Film Festivali'nin açılışında kırmızı halı şıklığı yaşandı. Ünlü oyuncuların birbirleriyle yarışırcasına güzellikteki şık görünümleri objektiflere yansıdı.

Haber: Venedik Film Festivali'nde kırmızı halı şıklığı

Sinema dünyasının başarılı isimlerinin bir araya geldiği Venedik Uluslararası Film Festivali'nin 76'ıncısının açılışı dün yapıldı. Kırmızı halıda adeta şıklık yarışına giren aktristler, göz alıcı şıklıklarıyla göz kamaştırdı.

KIRMIZI HALIDA OBJEKTİFE TAKILANLAR

Barbara Palvin
Sophia Richie
Jasmine Sanders
Elsa Hosk
Alessandra Mastronardi
Martha Hunt
Kat Graham
Isabeli Fontana
Stacy Martin
Juliette Binoche ve Catherine Deneuve
Candice Swanepoel
Gabrielle Caunesil


Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.