Uzun Süre Kalıcı Ojelerin Sırrı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
24.01.2019 10:15

Uzun Süre Kalıcı Ojelerin Sırrı

Ojenizi dikkatli şekilde sürdünüz ve tırnaklarınız tüm canlılığı ile parlıyor. Peki bu canlılık ne kadar sürecek? Ojelerinizin tırnaklarınızda uzun süre kalmasını istiyorsanız sizin için önerilerimiz var.

Haber: Uzun Süre Kalıcı Ojelerin Sırrı

KALICILIĞI NASIL SAĞLARSINIZ?

Oje sürdükten sonra ojelerinizi sıcak sudan uzak tutmaya çalışın. Ojenizin kalıcı olmasını istiyorsanız sıcak sudan mümkün olduğunca uzak durmalısınız.Özellikle duş sırasında ojenizin tahrip olacağını bilmelisiniz. Klavye başında biriyseniz ojelerinizin klavye ile temas etmesinden kaçınmanız gerekir. Klavye ojelerin baş düşmanlarından biridir.

OJENİZE CİLA SÜRÜN

Pür dikkat ojenizi sürdünüz. Ama ojenizin bozulmasından ve dökülmesinden korkuyorsunuz. Bunun için en etkili yollardan biri oje üzerine cila sürmektir. Ojenize bir kat cila sürerekmucizevi bir çözüme kavuşabilirsiniz. Ojeniz kurduktan sonra cila sürerseniz ojeniz daha da kalıcı olacaktır.

SİMLİ OJELER TAM SİZE GÖRE

Simli ojeler yapı itibariyle daha yapışkan olduğu için uzun süre tırnaklarınızda kalacaktır. Kalıcı oje isteyenler için simli ojeler doğru seçim olacaktır.

BUZDOLABI

Ojenizin uzun süre dayanması için onu karanlık ve serin yerde saklamalısınız. Buzdolabı bunun için ideal bir ortamdır.Ojenizin daha kalıcı olması için ojeyi iki kat sürmeniz gerekmektedir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52
 • Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler
  Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler

  Cildimiz bedenimizin dışarı açılan penceresidir. Durum böyle olunca hiçbirimiz penceremizi kirli göstermek istemeyiz. Cildin hem içten hem de dıştan temizliği bu yüzden oldukça önem teşkil eder.

  3.12.2019 14:56