Uzun İlişkinin 10 Sırrı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.03.2019 15:33

Uzun İlişkinin 10 Sırrı

Uzun bir ilişkiyi hedefliyorsanız bazı kavramları kişilik özelliği haline getirmelisiniz. Eşiniz de aynı kavramları benimsediği zaman, ilişkiniz uzun soluklu bir yola girecektir.

Haber: Uzun İlişkinin 10 Sırrı

Sevgi, saygı, fedakarlık, samimiyet, hoşgörü, mantık ve kararlılık temeline oturtulmuş bir ilişki, hayat boyu sürecek bir beraberliğin işaretleridir.

1.BERABER ZAMAN GEÇİRİRLER

İlişkinin ömrünü uzatacak en önemli faktör, zamanı paylaşmaktır. Çiftler arası uyum beraber zaman geçirdikçe sağlanır. Yeterince beraber zaman geçirmeyen ve birbirlerinden çok başkalarıyla zaman geçiren çiftlerin ilişkileri, bir çiçeğin ömrü kadar olacaktır.

2.AÇIK VE DÜRÜSTTÜRLER

Birbirlerine karşı açık ve dürüst davranan çiftlerin arasında güven duygusu gelişir.Birbirlerine güvenen çiftlerin ilişkisi küçük sorunlarla yıkılmaz. Büyük sorunlar da kolayca çözüme kavuşur.

3.SAYGI VE SEVGİNİN BİRLİKTELİĞİ

Birbirlerini sevmeyen çiftlerin ilişkisi kısa olacaktır. Saygı olmadan da sevgi olmayacağı için, uzun ve mutlu bir evliliğin temelinde sevgi ve saygı dengesi yatmaktadır.

4.SORUNLARI PAYLAŞIRLAR

Uzun süreli ilişkiler de her konuda uyum görülür. Güzel şeyleri olduğu gibi sorunları da paylaşırlar. Çiftler eğer sorunlarını paylaşmıyorsa ve bir taraf içine kapanıyorsa ciddi bir soru var ve ilişki tıkanmış demektir.

5.AŞKLARINI TAZELERLER

İlişkileri uzun süren çiftler, birbirlerine karşı cömert davranırlar. Özel günler ve yıldönümleri ile kalmaz, küçük sürprizlerle aşklarını daima taze tutarlar.

6.OLDUĞU GİBİ KABULLENİRLER

Çiftler birbirlerini değiştirmeye çalışmak yerine karakteristik özelliklerini kabul ederek, onu farklı kılan şeyleri kabul eder. Bu, çiftlerin birbirlerine olan bağlılığını maksimum seviyeye çıkarır.

7.HOŞGÖRÜLÜDÜRLER

Uzun süreli ilişkinin temelinde yatan en büyük sır, hoşgörüdür. Hatalar, kusurlar, yanlış anlamalar, ve ilişkiye zarar verecek olumsuz durumlar, hoşgörü ile silinir atılır. Hoşgörü, uzun bir ilişkinin olmazsa olmazıdır.

8.ÖZEL HAYATA SAYGILIDIRLAR

Çiftlerin geçmiş yaşamları ve mevcut sosyal çevreleri, onlar için bir sorun değil hayatlarını renklerinden ögelerdir. Bu dengeyi sağlayabilen çiftlerin ilişkisi uzun ömürlü olurken, bu durumu sorun haline getirip çıkmaza sokanların ilişkisi alarm vermeye başlayacaktır.

9.ORTAK HOBİLERİ VARDIR

Çiftlerin arasında uyumun yükselmesini sağlayan ortak hobiler, beraber zaman geçirme ve ortak amaçlara yönelik hareket etme duygusunu geliştirdiği için ilişkinin daha sağlıklı bir zeminde yürümesini sağlar.

10. TARTIŞMADA ÖLÇÜYÜ KAÇIRMAZLAR

Tartışma ilişki için zararlı yönleri olan bir unsurdur. Ancak mantıklı ve çözüm odaklı bir tartışma, ilişkiyi kuvvetlendirir. Sorunlarına çözüm bulmada etkin yöntemler geliştiren çiftler, mutlu ve uzun süreli ilişki yaşarlar.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Duşta yapılmaması gerekenler
  Duşta yapılmaması gerekenler

  Günlük rutinlerinizden olan duş almak, yanlış şekilde yapıldığında sağlığınız için riskler oluşabilir. Özellikle cilt sağlığınız tehdit eden yanlış duş uygulamaları ile geri dönüşü zor olan hasarlar oluşturabilir.

  21.9.2019 14:38
 • Pasta ustasından inanılmaz tasarımlar
  Pasta ustasından inanılmaz tasarımlar

  23 yaşındaki genç yetenek Lucas Vincentini kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı insanı hayrete düşüren pastaları ile harikalar yaratıyor.

  21.9.2019 14:31
 • Dünyayı gezen Instagram fenomeni kadın pilot
  Dünyayı gezen Instagram fenomeni kadın pilot

  Lisanslı bir Boeing pilotu olan Malin Ryddqvis, dünyanın farklı yerlerinde çekilmiş yoga ve özel fotoğrafları ile dikkat çekiyor. Sosyal medyada fenomen haline gelen kadın pilotun 200 binden fazla takipçisi var.

  21.9.2019 12:14
 • Hamileler için en uygun uyku pozisyonları
  Hamileler için en uygun uyku pozisyonları

  Hamilelik sürecinin sağlıklı şekilde geçmesi için tüm süreci ele alarak her detayı doğru şekilde planlamalısınız. Bu süreçte en önemli aşamalardan biri de uyku pozisyonlarıdır.

  21.9.2019 11:04
 • İsveç diyeti nasıl yapılır?
  İsveç diyeti nasıl yapılır?

  2 haftada 7-2 kilo verdiren İsveç diyeti ile kısa sürede forma kavuşacak, fit bir görünüm elde edeceksiniz.

  21.9.2019 10:09