Uyku posizyonunuz ilişkinizin durumunu açıklıyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Uyku posizyonunuz ilişkinizin durumunu açıklıyor

Uyku pozisonunuzun ilişkinizin durumunu yansıttığını biliyor muydunuz? İlişkinizin analizini yapmak için uyku şeklinizin ifade ettiği anlamlara yakından bakabilirsiniz.

Haber: Uyku posizyonunuz ilişkinizin durumunu açıklıyor

Yatakta eşinizle uyurken aldığınız pozisyon, ilişkinizin ne boyutta olduğunu, uzun ömürlü mü kısa ömürlü mü olduğunu ve aranızda sorunlar olup olmadığını söylüyor. İşte uyku pozisyonunuzun ilişkiniz hakkında söyledikleri…

SIRT SIRTA VEREREK UYUMAK

Birbirinden tamamen uzak değil sırtların temas ederek uyunduğu pozisyon, uzun süredir beraber olan çiftlerde görülen uyku pozisyonudur.

KARŞILIKLI KUCAKLAŞARAK UYUMAK

Genellikle ilişkinin ilk dönemlerinde görülen bu pozisyon, arada aşk bağı olduğunu ve çiftlerin birbirlerinden bir an bile ayrılmak istemediklerini gösterir.

SADECE ELE VE BACAKLA DOKUNARAK UYUMAK

Uyurken bir bacağınızı veya bir elinizi eşinizle temas ettiriyorsanız bu durum dengeli bir ilişkiniz olduğunu gösterir.

BAŞINIZI GÖĞSÜNE KOYARAK UYUMAK

Eşinizin göğsüne başınızı koyup uyuyorsanız onun kalp atışlarını dahi hissedersiniz. En romantik pozisyonlardan biri olan bu pozisyonu eşiniz de istiyorsa sizi korumayı ve güvende hissetmenizi istiyor demektir.

YAYILARAK UYUMAK

Yatakta eğer çiftlerden biri yayılarak diğer küçük alana sıkışarak uyursa bu durum küçük alan kaplayan tarafın aşkta fedakarlık yaptığını gösterir.

YÜZ YÜZE UYUMAK

Yüz yüze uyuyan çiftler, konuşmayı seven çiftlerdir. Eşinizle yüz yüze uyuyorsanız muhtemelen konularak uykuya dalıyorsunuzdur.

KAŞIK POZİSYONUNDA

Çiftler kaşık pozisyonunda sarılarak uyuyorsa bu durum ilişkide yüksek seviyede güven ve huzur var demektir.

SIRTI DÖNÜK UYUMAK

Eğer eşinizle sırtı dönük şekilde uyuyorsanız ilişkiniz ya çok sağlam ve yerine oturmuştur ya da birbirinizden çok uzaklaşmışsınız demektir.


31.05.2019 09:13 [12103008]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.