Uyku posizyonunuz ilişkinizin durumunu açıklıyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
31.05.2019 09:13

Uyku posizyonunuz ilişkinizin durumunu açıklıyor

Uyku pozisonunuzun ilişkinizin durumunu yansıttığını biliyor muydunuz? İlişkinizin analizini yapmak için uyku şeklinizin ifade ettiği anlamlara yakından bakabilirsiniz.

Haber: Uyku posizyonunuz ilişkinizin durumunu açıklıyor

Yatakta eşinizle uyurken aldığınız pozisyon, ilişkinizin ne boyutta olduğunu, uzun ömürlü mü kısa ömürlü mü olduğunu ve aranızda sorunlar olup olmadığını söylüyor. İşte uyku pozisyonunuzun ilişkiniz hakkında söyledikleri…

SIRT SIRTA VEREREK UYUMAK

Birbirinden tamamen uzak değil sırtların temas ederek uyunduğu pozisyon, uzun süredir beraber olan çiftlerde görülen uyku pozisyonudur.

KARŞILIKLI KUCAKLAŞARAK UYUMAK

Genellikle ilişkinin ilk dönemlerinde görülen bu pozisyon, arada aşk bağı olduğunu ve çiftlerin birbirlerinden bir an bile ayrılmak istemediklerini gösterir.

SADECE ELE VE BACAKLA DOKUNARAK UYUMAK

Uyurken bir bacağınızı veya bir elinizi eşinizle temas ettiriyorsanız bu durum dengeli bir ilişkiniz olduğunu gösterir.

BAŞINIZI GÖĞSÜNE KOYARAK UYUMAK

Eşinizin göğsüne başınızı koyup uyuyorsanız onun kalp atışlarını dahi hissedersiniz. En romantik pozisyonlardan biri olan bu pozisyonu eşiniz de istiyorsa sizi korumayı ve güvende hissetmenizi istiyor demektir.

YAYILARAK UYUMAK

Yatakta eğer çiftlerden biri yayılarak diğer küçük alana sıkışarak uyursa bu durum küçük alan kaplayan tarafın aşkta fedakarlık yaptığını gösterir.

YÜZ YÜZE UYUMAK

Yüz yüze uyuyan çiftler, konuşmayı seven çiftlerdir. Eşinizle yüz yüze uyuyorsanız muhtemelen konularak uykuya dalıyorsunuzdur.

KAŞIK POZİSYONUNDA

Çiftler kaşık pozisyonunda sarılarak uyuyorsa bu durum ilişkide yüksek seviyede güven ve huzur var demektir.

SIRTI DÖNÜK UYUMAK

Eğer eşinizle sırtı dönük şekilde uyuyorsanız ilişkiniz ya çok sağlam ve yerine oturmuştur ya da birbirinizden çok uzaklaşmışsınız demektir.


Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'