Kısa şort tartışması ünlüleri birbirine düşürdü Haberi - yenikadin.com
28.08.2019 09:16

Kısa şort tartışması ünlüleri birbirine düşürdü

Ömür Gedik dün kişisel Twitter adresinden tartışma yaratan bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda kadınların şort boylarını eleştiren Ömür Gedik'in bu sözlerine ünlüler camiasından cevap gecikmedi.

Haber: Kısa şort tartışması ünlüleri birbirine düşürdü

Gazeteci ve sunucu Ömür Gedik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'İstanbul AVM'lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda... Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar.' şeklinde bir paylaşım yaptı.

ÜLKENİN EN RAHAT GİYİNEN KADINI OLARAK …

Gedik paylaşımının devamına 'Ülkenin en rahat giyinen kadınlarından biri olarak bu linci yememde sağlam ironi oldu … ama yine tekrarlıyorum; yerine göre giyinmekten bahsetmiştim, şehir içinde teşhirci şortlar giyenlerdi hedefim. Üstünüze alınmayın …' sözlerini ekledi.

GÜLBEN ERGENDEN CEVAP GELDİ

Gülben Ergen ise kendi Instagram adresinden Gedik'in bu paylaşımına ithafen 'Bize ne başka hayatlardan? Herkes kendi yaşamına bakarsa daha iyiye gideriz. Bize ne başkasının ne giydiğinden? Ne yediğinden? Nerede kiminle olduğundan? Kadın kadını neden sorgular? Kıyafet seçimini neye ne kadar anlatır? Neden tene bakar insanlar? Neden bez parçası kadardır 'namus' neden yargılar kadın kadını özellikle? Her gün bir kadın ölüyor bu ülkede. Daha yeni öldü hem de kızının gözleri önünde kanlar içerisinde! Şort ne? Kime göre uygun ya da değil? Kim kimi düzeltecek!' sözleriyle yanıt verdi.