Ünlülerden yürek burkan "Neslican" paylaşımları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.09.2019 13:50

Ünlülerden yürek burkan "Neslican" paylaşımları

Kanserle mücadelesini kaybeden Neslican Tay'a ünlü isimlerden yürek burkan mesajlar yağdı.

Haber: Ünlülerden yürek burkan 'Neslican' paylaşımları

Neslican Tay'ın vefatının verdiği acıyı derinden hisseden ünlüler, paylaşımları ile üzüntülerini ifade ettiler.

SANAT DÜNYASI UNUTMADI

Kitlelere ilham veren Neslican Tay, kanserle mücadelesi ile birçok hastanın hayata tutunmasını sağlamıştı. Ancak kendisi tedavi gördüğü hastanede mücadelesini yitirmiş ve hayata veda etmişti. Sanat dünyasının önemli isimleri Neslican Tay'ı unutmadı. Paylaşımları ile hissettikleri üzüntüyü ifade ettiler.

Sanat dünyasının Neslican paylaşımları:

CEM YILMAZ

"Mekânın cennet olsun güzel kardeşim... Kısa ömrüne koca insanlığı sığdırdın. Gülen yüzünle hep bir melek olarak kalacaksın. Çok üzüldük, sen üzülme..."

DEMET EVGAR

"Neslihan... Daha iyi bir yerde olduğunu biliyorum ama yine de, bu dünyadaki bedenim acı çekmeden edemiyor bu gidişe... Hep vaar ol... Olacağını biliyorum... Buradaki oyunu müthiş bir kavrayışla oynadın. Anlattın, kavrattın birçoklarına. Bir gün yine görüşmek üzere "güzel ruh". Hep "ışıldayan ruh" ..."

DOĞA RUTKAY

"Tek kelime konuşmak gelmiyor içimden... Mutsuzum. Büyük büyük kahramanlık alkışları da yapamayacağım, hafifletmeyecek çünkü büyük sözler bu yaşadığın haksızlığı. Ne denli güçlü bir mücadele verdiğini bilmek daha da dokunuyor insana. Çünkü yaşamalıydın sen. Hayatta olmalıydın. Gitmemeliydin. Çok perişanım çok üzgünüm."

HADİSE

"Neslican seninle hiç tanışmadım ama gücünü hep takip ettim. Senin mücadelen, yaşama sevincin ve hayata bakışın herkese örnek olsun. Sen bu dünyadan tüm güzelliğinle gittin. Ailene ve sevenlerine bıraktığın acıyı paylaşıyorum. Allah rahmet eylesin..."

MAHSUN KIRMIZIGÜL

Hayatımıza büyük bir iz bırakıp gittin. Sen vicdanın, merhametin, direnmenin, insanlara umut olmanın sembolü oldun. Ah ulan yalan dünya; "Ölüm hep iyilerin kapısı çalacağına, şu hayata yakışmayanların kapısını çalsa ya!"

SERENAY SARIKAYA

"Güzel Nesli... Hepimize öyle duygular bırakıp gittin ki... Korkusuzluğun, cesaretin, inancın, mücadelen, yaşama sevincin ile hepimize inanılmaz bir örnek oldun, bize önceliklerimizi yeniden hatırlattın... Mücadelen çok ama çok güzeldi... Hep var olacaksın... Seni çok seviyorum..."

SILA

"Yıldızlar sana iyi bakacak güzel çocuk. Biz de seni ve cesur kalmayı hiç unutmayacağız."

TARKAN

"Bu ettiğin sözleri hiç unutmayacağım.

Seni hiç unutmayacağım Neslican. Umuttun hepimize, ışıktın, sevgiydin kalbimize.

Nur içinde yat güzel insan..."

TUBA ÜNSAL

"Ahh içim paramparça oldu. Ah güzel Nesli… Işığını saçtığın bu karanlık dünyada senden kalan parçalarla yola devam... İlham olduğun tüm insanlar gibi seni mücadelenle, amazon ruhunla hatırlamaya devam edeceğiz... Güzel uyu."Yeni Magazin Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.