Ünlü şef gözü kapalı şekilde tavuğu parçalara ayırdı! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
10.09.2019 12:25

Ünlü şef gözü kapalı şekilde tavuğu parçalara ayırdı!

MasterChef Türkiye programının jürilerinden şef Murat Yalçınkaya, gözü kapalı şekilde bütün tavuğu parçalara ayırdı.

MasterChef Türkiye yarışmasının jürilerinden ünlü şef Murat Yalçınkaya, gözü bağlı şekilde bütün bir tavuğu parçalara ayırdı. Ünlü şefin gösterisi yarışmacılar ve diğer jüriler tarafından alkışlandı.

"GÖZÜMÜ KAPAT, BIÇAĞIMI VER"

Dokunulmazlık mücadelesi veren Mavi Takım'ın yarışmacılarına yapmaları gereken yemeği anlatan Murat Yalçınkaya, yarışmacılara ders verdi. Gözü kapalı şekilde tavuğu parçalara ayırabileceğini söyleyen Murat Yalçınkaya "En kolay işi verdik. Tavuk açacaksınız üç tane ürün yapacaksınız. Benim için tavuk açmak güzel bir eğlence olur. Ben bu tavuğu gözü kapalı açarım. Gözümü kapat, bıçağımı ver. Ben o üç ürünü açarım" ifadelerini kullandı.Yeni Magazin Haberleri

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.

 • Kozmetik çekmecelerinde detoks zamanıKozmetik çekmecelerinde detoks zamanı

  Kıyafetlerde yaptığımız bahar temizliğini, kozmetik için de yapmak lazım. Alış-veriş yaparken, heves edip aldığımız bir sürü kremler, makyaj malzemeleri... Peki hangilerini kullanıyorsunuz, hangileri işe yarar, hangileri çöpe gitmeli. Gelin bu hafta bu işi de halledelim.