Ünlü Rallici "Gücüm Yetmedi" Diyerek Başörtüsünü Çıkardı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Ünlü Rallici "Gücüm Yetmedi" Diyerek Başörtüsünü Çıkardı

2013'te tesettüre giren ünlü rallici Burcu Çetinkaya, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda başörtüsünü çıkardığını duyurdu.

Ünlü rallici Burcu Çetinkaya, sosyal medyadan paylaştığı mesajda "Bugün bir karar aldım ben. Bu kararda asla 6 yıldır taşımaya çalıştığım başörtüsüne inanmamak veya saygısızlık yok. Bu kadar yapabildim." diyerek başörtüsünü çıkardığını açıkladı.

VİDEOYLA DUYURDU "GÜCÜM YETMEDİ"

Rallici Burcu Çetinkaya, başörtüsünü açma kararını kişisel sosyal medya hesabından video ve mesaj paylaşarak duyurdu. At bindiği video paylaşan Çetinkaya, paylaşımında "Bugün bir karar aldım ben. Bu kararda asla 6 yıldır taşımaya çalıştığım başörtüsüne inanmamak veya saygısızlık yok. Bu kadar yapabildim. Aldığım kararı tamamen manevi yaşamak istedim. Hatta imkan olsaydı sessizce. Nasip. Gücüm yetmedi diyelim. Kalbim aynı yerde. Ama o da benimle Allah arasında zaten. Bu süreçte benden güç alanlar olduysa onları istemeden kırdıysam özür." ifadelerini kullandı.

"ONLARCA İFTİRA ATTILAR"

Kadın rallici detaylı şekilde yaptığı paylaşımda tesettüre girdiği 6 yıllık dönemde karşılaştığı durumlar hakkında değerlendirmede bulundu. "Her hareketimi 6 yıldır siyasi zannedenler vardı. Belediye başkanı, siyasetçi adayı, her şey yaptılar. Onlarca iftira attılar. Hayatımda hiç bir siyasi partiye üye olmadım ben. Hatta siyasi tekliflere hayır diyerek sporumu yapmaya devam etmeyi seçtim. Şimdi de kendi halimde işime gücüme bakarak hayatıma devam edeceğim inşAllah. Sadece azıcık kendimi dinlemeye ihtiyacım var.... Bu geçen süreçte alkışları hiç kabul etmedim. Hakaret edenlere de kırılmamaya çalıştım. Sadece hakkımda konuşulduğunda cevap hakkımı kullandım. Şimdi de bakış açım aynı.... Kimseye hakaret etmeden hayatı yaşamaya devam etmeye çalışacağım...." ifadeleri ile yaşadığı olaylar hakkında açıklama yaptı.

9.4.2019 12:00 [11931741]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.