Ünlü isimler, Neslican Tay için tek yürek oldu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.09.2019 16:04

Ünlü isimler, Neslican Tay için tek yürek oldu

Kanser hastalığına karşı yürüttüğü mücadele ile sosyal medyada milyonların sevgisini kazanan Neslican Tay, yoğun bakıma kaldırıldı. Ünlü isimler başta olmak üzere birçok kişi Tay için yardım kampanyası başlattı.

Haber: Ünlü isimler, Neslican Tay için tek yürek oldu

Neslican Tay, bacağındaki tümör nedeniyle bacağını kaybetmiş, 3 kez kanseri yenmişti. Kanserle mücadelesiyle herkese örnek olan Tay, yoğun bakıma kaldırıldı. Ünlü isimler sosyal medyadan yardım kampanyası başlattılar.

DÖRDÜNCÜ KEZ KANSERE YAKALANDI

Sosyal medyada yaptığı paylaşımda 4'üncü kez kansere yakalandığını duyuran Neslican Tay, "Çok teşekkür ederim. 3 kere yendim 4'te yolda ben de kendime ve iyileşeceğime çok inanıyorum. İyi ki varsınız videoyu buradan benim yerime paylaşıp güzel dileklerini esirgemeyen herkes!" demişti.

YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI

Tedavisine yoğun bakımda devam edilen Neslican Tay için sosyal medyada da yardım kampanyası başlatıldı. Tay için hastaneden yapılan açıklamada "Neslican Tay için değerli hocalarımız ve ekip arkadaşlarımız elinden geleni yapıyor. İnşallah Neslican bir kez daha ne kadar güçlü olduğunu bizlere gösterecek" denildi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK MESAJLARI GELDİ

Kanserle olan mücadelesiyle binlerce kişiye örnek olan Neslican Tay için binlerce insan tek yürek oldu. Ünlü isimler başta olmak üzere birçok kişi Neslican Tay için destek mesajları ile yardım çağrısında bulundu.Haluk Levent , Gonca Vuslateri, Fırat Tanış başta olmak üzere pek çok isimden destek mesajı geldi.

Neslican Tay için yapılan paylaşımlar:Yeni Sağlık Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.