Ünlü isimler Hadise'nin çağrısının ardından makyajsız fotoğraflarını paylaştı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
30.05.2019 12:53

Ünlü isimler Hadise'nin çağrısının ardından makyajsız fotoğraflarını paylaştı

Hadise'nin ünlülere yaptığı makyajsız fotoğraf paylaşımı çağrısı, kısa sürede yayılarak bir akım haline geldi. Ünlüler, makyajsız fotoğraflarını kişisel sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaya başladılar.

Haber: Ünlü isimler Hadise'nin çağrısının ardından makyajsız fotoğraflarını paylaştı

Makyajsız halde bir mekândan çıkarken görüntülenen Hadise, eleştirilerin odağı olmuştu.Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan ünlü şarkıcı, özgür olduklarını söyleyerek ünlülerin makyajsız fotoğraflarını paylaşmalarını istemişti.

HADİSE'NİN ÇAĞRISI KARŞILIK BULDU

Özge Özpirinçci, Göksel, Hatice ve Didem Soydan Hadise'nin çağrısına kulak veren ilk isimler oldu. Ünlü isimlerin desteğinden memnun olan Hadise sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak "Yüzlerce fotoğraf, binlerce destek mesajı geldi! Hepimiz çok ama çok güzeliz! Canımız nasıl isterse öyle yaşarız."dedi.

İşte ünlü isimlerin makyajsız paylaşımları:

Özge Öpirinççi
Hatice
Göksel
Didem Soydan
Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'