Ünlü Fast Food Restoranında Çocuğa Atılan Sıcak Su, Silah Sayıldı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Ünlü Fast Food Restoranında Çocuğa Atılan Sıcak Su, Silah Sayıldı

Ünlü restoran çalışanının çocuğa attığı sıcak su silahtan sayıldı. Savcılık, 7 yaşındaki çocuğun üzerine sıcak su döken restoran çalışanının 1,5 yıl hapsini istedi.

Şişli'de ünlü bir restoranın şubesinde Polat Kara adlı çocuğun üzerine sıcak su döken restoran çalışanı hakkında iddianame hazırlayan savcılık, küçük çocuğun üzerine dökülen sıcak suyu silahtan sayarak şüphelinin 1,5 yıla kadar hapsini istedi.

KÜÇÜK ÇOCUĞA SU ATMIŞLARDI

Şişli Harbiye'deki ünlü bir fast food restoranında, 10 Mayıs'ta 7 yaşındaki Polat Kara adlı çocuğun üzerine sıcak su döken restoran çalışanı Mutlu Haceroğlu hakkındaki soruşturma tamamlanarak iddianame hazırlandı.

İDDİANAMEYE GÖRE, KÜÇÜK POLAT HAMBURGER YEMEYE GİTMİŞTİ

Polat Kara'nın ifadesinde restorana arkadaşlarıyla birlikte hamburger yemek için gittiği kaydedilen iddianamede, şüpheli Haceroğlu'nun ifadesine de yer verildi.

SICAK SU DÖKEN ÇALIŞAN, POLAT'IN RESTORAN ÖNÜNDE DİLENDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ

Haceroğlu'nun ifadesinde ise dilenmek üzere restoran şubesine gelen Kara ve arkadaşlarından müşterilerin rahatsız olduğu, bir bardak sıcak suyu alarak kapının önüne gittiği ve mağdur Kara'nın üzerine attığı belirtildi.

KÜÇÜK ÇOCUĞUN VÜCUDUNDAKİ YANIK, ADLİ TIP RAPORUYLA BELGELENDİ

Olay sonrası alınan Adli Tıp Raporu'na göre Polat Kara'nın vücudunda sıcak su nedeniyle birinci dereceden yanık meydana geldiği ifade edildi. İddianamede, şüpheli Mutlu Haceroğlu'nun, silahla kasten yaralama suçundan 6 aydan 1,5 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

10 Mayıs 2017'de Şişli'de ünlü fast food restoranında müşterileri rahatsız ettiği gerekçesiyle çocuğun üzerine, restoran çalışanı tarafından kaynar su dökülmüştü. Yaşanan bu olay sonrası müşteriler çalışana tepki göstermiş ve restoranda kavga çıkmıştı. Olayın basına yansımasıyla söz konusu restoran, uzun süre tepkilerle karşı karşıya kalmıştı.


5.6.2017 15:16 [9695757]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.