Türk oyuncu Kraliyet Ailesi'nin reklam yüzü oldu! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.09.2019 11:49

Türk oyuncu Kraliyet Ailesi'nin reklam yüzü oldu!

Sen Anlat Karadeniz dizisinin güzeli Gülper Özdemir, Kraliyet Ailesi'nin reklam yüzü oldu! Oldukça heyecanlı olduğunu dile getiren Özdemir "Londra'da 12 saat çalışabiliyorsun. O gün senaryo bitmezse bile çekim bitiyor" dedi.

Haber: Türk oyuncu Kraliyet Ailesi'nin reklam yüzü oldu!

Kraliyet Ailesi'nin Londra'da gerçekleşen reklam filminde rol alan Gülper Özdemir, heyecanlı bir tecrübe yaşadığını ifade etti. Yurt dışındaki çalışma koşullarının Türkiye'de farklı odluğunu ifade eden güzel oyucu çarpıcı ifadelerde bulundu.

"SENARYO BİTMEZSE BİLE ÇEKİM BİTİYOR"

Kraliyet Ailesi'nin reklam filmi çekimlerinde rol alan başarılı oyuncu Gülperi Özdemir, "Londra'da 12 saat çalışabiliyorsun. O gün senaryo bitmezse bile çekim bitiyor" diyerek dizi setlerindeki çalışma koşullarını kıyasladı.

TÜRKİYE'DE DİZİ SETLERİ NASIL?

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde dizi setlerindeki çalışma koşulları hakkında yorum yapan Özge Özpirinççi, "45 dakikalık bir dizide aldığım paranın yarısını almaya razıyım. Çok fazla çalışıyoruz. Biz oyuncu olarak çok yorulurken set ekibi bizden daha çok yoruluyor." demişti.Yeni Magazin Haberleri

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.

 • Kozmetik çekmecelerinde detoks zamanıKozmetik çekmecelerinde detoks zamanı

  Kıyafetlerde yaptığımız bahar temizliğini, kozmetik için de yapmak lazım. Alış-veriş yaparken, heves edip aldığımız bir sürü kremler, makyaj malzemeleri... Peki hangilerini kullanıyorsunuz, hangileri işe yarar, hangileri çöpe gitmeli. Gelin bu hafta bu işi de halledelim.