Türk oyuncu Kraliyet Ailesi'nin reklam yüzü oldu! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
21.09.2019 11:49

Türk oyuncu Kraliyet Ailesi'nin reklam yüzü oldu!

Sen Anlat Karadeniz dizisinin güzeli Gülper Özdemir, Kraliyet Ailesi'nin reklam yüzü oldu! Oldukça heyecanlı olduğunu dile getiren Özdemir "Londra'da 12 saat çalışabiliyorsun. O gün senaryo bitmezse bile çekim bitiyor" dedi.

Haber: Türk oyuncu Kraliyet Ailesi'nin reklam yüzü oldu!

Kraliyet Ailesi'nin Londra'da gerçekleşen reklam filminde rol alan Gülper Özdemir, heyecanlı bir tecrübe yaşadığını ifade etti. Yurt dışındaki çalışma koşullarının Türkiye'de farklı odluğunu ifade eden güzel oyucu çarpıcı ifadelerde bulundu.

"SENARYO BİTMEZSE BİLE ÇEKİM BİTİYOR"

Kraliyet Ailesi'nin reklam filmi çekimlerinde rol alan başarılı oyuncu Gülperi Özdemir, "Londra'da 12 saat çalışabiliyorsun. O gün senaryo bitmezse bile çekim bitiyor" diyerek dizi setlerindeki çalışma koşullarını kıyasladı.

TÜRKİYE'DE DİZİ SETLERİ NASIL?

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde dizi setlerindeki çalışma koşulları hakkında yorum yapan Özge Özpirinççi, "45 dakikalık bir dizide aldığım paranın yarısını almaya razıyım. Çok fazla çalışıyoruz. Biz oyuncu olarak çok yorulurken set ekibi bizden daha çok yoruluyor." demişti.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.