Turizm bakanın eşi Alişan'ı tiye aldığı fotoğrafa tepki yağdı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
5.06.2019 11:43

Turizm bakanın eşi Alişan'ı tiye aldığı fotoğrafa tepki yağdı

Turizm bakanının eşi Pervin Ersoy, Alişan'ın yeğenlerine dolar dağıtmasını tiye almak için paylaştığı fotoğrafı ile tepki aldı.

Haber: Turizm bakanın eşi Alişan'ı tiye aldığı fotoğrafa tepki yağdı

Turizm bakanının eşi Pervin Ersoy, sosyal medya hesabından elini öptürdüğü kişiye dolar verdiği fotoğrafını paylaştı. Sosyal medyadan gelen tepkilerin ardından Alişan'ın yeğenlerine dolar vermesini tiye aldığını açıkladı.

"TEPKİLERİNİZİ BİLECEK KADAR AKLIM VAR BENİM"

Turizm bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy, sosyal medyadan paylaştığı elini öptürdükten sonra dolar verdiği fotoğrafa gelen tepkilere cevap olarak, ''Ya açıkladım espriyi ne olur yapmayın Allah aşkına Alişan dolar dağıtmış yeğenlerine bugün onu ti ye aldık. Yanımda çalışan personelime espri yaptık diye yazdım yapmayın ne olur ben o kadar salak mıyım açıklayarak koydum yine okumadan dünya kadar yazıyorsunuz. Sizlerin bu tepkilerinizi bilecek kadar aklım var benim. Lütfen yapmayın'' şeklinde açıklama yaptı.

Alişan, yeğenlerine dolar verirken
Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'