Tülin Şahin bebeğinin cinsiyetini açıkladı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Tülin Şahin bebeğinin cinsiyetini açıkladı

Nisan ayında evlenen Tülin Şahin, geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklamıştı. Bu kez de bebeğinin cinsiyeti hakkında açıklama yapan ünlü manken, bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu ifade etti.

Haber: Tülin Şahin bebeğinin cinsiyetini açıkladı

Tülin Şahin'in hamile olduğunu açıklamasıyla bebek, kozmetik ve giyim markalarının ilgi odağı haline gelen ünlü mankene reklam teklifleri yağmaya başladı. 38 yaşındaki ünlü mankenin hamilelik sürecinde Türkiye'ye geleceği ve doğumu İstanbul'da yapacağı öğrenildi.

KIZ BEBEK GELİYOR

Tülin Şahin, 12 yıllık eşi Memet Özer'den boşanmış ve Nisan ayında yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile Portekiz'de evlenmişti. Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklayan ünlü manken, bebeğini cinsiyetini de açıkladı. Tülin şahin, kız bebek beklediklerini söyledi.

DOĞUMU İSTANBUL'DA YAPACAK

Hamile olduğunu açıklamasıyla giyimi bebek ve kozmetik firma teklif yağmaya başlayan ünlü mankenin, doğumu İstanbul'da yapacağı öğrenildi.

11.06.2019 12:46 [12133139]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.