Tükenmiş ilişkinin 5 işareti Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
19.08.2019 09:33

Tükenmiş ilişkinin 5 işareti

Partnerinizde ve sizde görülen bazı davranışlar ilişkinizin tükenmişliğini ortaya koyuyor. Siz ne kadar "hayır, öyle değil" deseniz de tükenmiş bir ilişki kendini belli ediyor.

Haber: Tükenmiş ilişkinin 5 işareti

Çiftlerin birbirlerine karşı gösterdiği umursamaz, beğenmez ve isteksiz davranışlar ilişkinin tükenmişliğini ortaya koyuyor. Siz de partnerinizle beraberken davranışlarınızı gözden geçirerek ilişkinizin tükenip tükenmediğini anlayabilirsiniz.

1.VURDUMDUYMAZLIK

Çiftlerin birbirlerine karşı umursamaz tavırları belirli bir boyuta kadar normaldir ancak bu durum devamlı hale gelmiş ve çiftler birbirlerine karşı vurdumduymaz tavırlar sergiliyorsa bu durum ilişkinin tükendiğini gösterir.

2.BİTMEYEN ÖFKE

Partneriniz yaptığınız her şeye öfkeleniyor ve size karşı hep agresifse bu durum ilişkiyi sarsacaktır. Bir de sebepsiz küsmeler eklenmişse tükenmişlik kendini iyice belirginleştirmiş demektir.

3.KISKANÇLIK KRİZLERİ

Kıskançlık yüzünden bitip tükenmek bilmeyen tartışmalar yaşanıyorsa, cep telefonunuzu devamlı araştırıyor ve sizi adım adım takip ediyorsa, güven duygusu kalmamış ve ilişkiniz zedelenmiş demektir. Bu ve benzeri davranışlar ilişkinizin tükendiğini gösteren işaretlerdir.

4.KÜSÜP BARIŞMALAR

"Artık buraya kadar" deyip ilişkiyi bitirmek ve ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi devam etmek ilişkinin tükenme noktasına geldiğinin göstergesidir. Bu durumu alışkanlık haline getirmiş ve durmadan küsüp barışıyorsanız ilişkinizin tükendiğini bilmelisiniz.

5.BEĞENMEZLİK

Tarzınız, giyiminiz, tercihleriniz ve saç şekliniz gibi birçok konuda partneriniz size şikayette bulunuyor ve sizi beğenmiyorsa, saçınızı kestirdiğinizde bunu fark etmiyorsa ilişkinizi çoktan tükenmiş demektir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"
  Dr. Sedef Bingül'den "Sağlığın Doğru Şifreleri"

  Dr. Sedef Bingül ile geçtiğimiz haftalarda okuyucuyla buluşan kitabı "Sağlığın Doğru Şifreleri" ve sağlıklı yaşama dair doğru bilinen yanlışlar üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdim.

  14.2.2020 14:05
 • İişkilerde belirsizliklere son!
  İişkilerde belirsizliklere son!

  Türkiye'nin lider prezervatif markası 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sosyal medyada birçok kullanıcının ilişkilerdeki belirsizliklerden dolayı sıkıldıklarını dile getirmeleri üzerine sessiz kalmadı.

  14.2.2020 10:38
 • Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri
  Regl öncesi gerginliği azaltan 5 öneri

  Kadınlarda görülen premenstrüel disfori sendromunun (adet öncesi gerginlik sendromu) hormonal değişimlerle yakından ilgili olduğu düşünülüyor. Kadınların % 2-8'sinde ortaya çıkan adet öncesi gerginlik sendromu; çökkün, öfkeli ruh hali ya da ilgi ve zevk kaybı gibi belirtilerle kendini belli ediyor.

  12.2.2020 09:31
 • Holistik şifa nedir?
  Holistik şifa nedir?

  İnsanın kendine verebileceği en güzel hediye arzu ettiği eğitimlere katılmak olsa gerek. Geride bıraktığımız yıl ekim-aralık ayları arasında "Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ve Holistik Şifa Temel Eğitimi"ne katıldım. Her ikisi hayal ettiğim ve zamanını bekleyen eğitimlerdi. İkisini de gerçekleştirdiğim için çok mutluyum.

  10.2.2020 16:55