Tükenmiş ilişkinin 5 işareti Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
19.08.2019 09:33

Tükenmiş ilişkinin 5 işareti

Partnerinizde ve sizde görülen bazı davranışlar ilişkinizin tükenmişliğini ortaya koyuyor. Siz ne kadar "hayır, öyle değil" deseniz de tükenmiş bir ilişki kendini belli ediyor.

Haber: Tükenmiş ilişkinin 5 işareti

Çiftlerin birbirlerine karşı gösterdiği umursamaz, beğenmez ve isteksiz davranışlar ilişkinin tükenmişliğini ortaya koyuyor. Siz de partnerinizle beraberken davranışlarınızı gözden geçirerek ilişkinizin tükenip tükenmediğini anlayabilirsiniz.

1.VURDUMDUYMAZLIK

Çiftlerin birbirlerine karşı umursamaz tavırları belirli bir boyuta kadar normaldir ancak bu durum devamlı hale gelmiş ve çiftler birbirlerine karşı vurdumduymaz tavırlar sergiliyorsa bu durum ilişkinin tükendiğini gösterir.

2.BİTMEYEN ÖFKE

Partneriniz yaptığınız her şeye öfkeleniyor ve size karşı hep agresifse bu durum ilişkiyi sarsacaktır. Bir de sebepsiz küsmeler eklenmişse tükenmişlik kendini iyice belirginleştirmiş demektir.

3.KISKANÇLIK KRİZLERİ

Kıskançlık yüzünden bitip tükenmek bilmeyen tartışmalar yaşanıyorsa, cep telefonunuzu devamlı araştırıyor ve sizi adım adım takip ediyorsa, güven duygusu kalmamış ve ilişkiniz zedelenmiş demektir. Bu ve benzeri davranışlar ilişkinizin tükendiğini gösteren işaretlerdir.

4.KÜSÜP BARIŞMALAR

"Artık buraya kadar" deyip ilişkiyi bitirmek ve ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi devam etmek ilişkinin tükenme noktasına geldiğinin göstergesidir. Bu durumu alışkanlık haline getirmiş ve durmadan küsüp barışıyorsanız ilişkinizin tükendiğini bilmelisiniz.

5.BEĞENMEZLİK

Tarzınız, giyiminiz, tercihleriniz ve saç şekliniz gibi birçok konuda partneriniz size şikayette bulunuyor ve sizi beğenmiyorsa, saçınızı kestirdiğinizde bunu fark etmiyorsa ilişkinizi çoktan tükenmiş demektir.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Sonbaharda giyilebilecek ayakkabı modelleri
  Sonbaharda giyilebilecek ayakkabı modelleri

  Sonbaharın yanıltıcı havalarında ayaklarınızın zor durumda kalmasını istemiyorsanız yağmurlu ve sıcak günlerde giyebileceğiniz işlevsel ayakkabı seçeneklerine yönelmelisiniz.

  26 dakika önce..
 • Nefis turşu suyu için 10 ipucu
  Nefis turşu suyu için 10 ipucu

  Turşu suyunun lezzetini artıracak püf noktaları ile çevrenizdeki herkesi turşu suyu tiryakisi yapabilirsiniz.

  1 saat önce..
 • Ceviz lekesi giysilerden nasıl çıkar?
  Ceviz lekesi giysilerden nasıl çıkar?

  Cevizi dalından yemek ve taze şekilde tüketmek istediğinizde onu soyarken ceviz kabuğunun sıvısı kıyafetlerinize bulaşabilir. Bu, zorlu bir leke ile mücadele etmeniz gerektiği anlamına gelir.

  2 saat önce..
 • Ayakları yumuşacık yapan muz uygulaması
  Ayakları yumuşacık yapan muz uygulaması

  Öğünlerinizde afiyetle tükettiğiniz muzu farklı şekilde kullanarak cilt sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. Muzun kabukları ile ayağınıza yapacağınız pratik uygulama, ayaklarınızı yumuşacık yapacak.

  3 saat önce..
 • Kötü gün dostu burçlar
  Kötü gün dostu burçlar

  Bazı burçlarla belirli burçlarla uyum sağlarken bazı burçlar herkesin dert ortağı ve kötü gün dostu olur. Siz de yardımsever burçları yakından tanıyarak zor günlerinizde yanınızda olacak bir dost edinebilirsiniz.

  19.9.2019 16:15