Trend alarmı: Şeffaf ayakkabılar Haberi - yenikadin.com
1.08.2019 10:50

Trend alarmı: Şeffaf ayakkabılar

Sokak modası her geçen gün değişiyor. Farklı kıyafetler, ilginç tasarımlar, göz alıcı detaylar… Şimdi de ünlülerin yeni gözdesi şeffaf bantlı ayakkabılar.

Haber: Trend alarmı: Şeffaf ayakkabılar

Hem günlük olarak kullanılan hem de geceye uyarlanabilen bu ayakkabılar son zamanların en trend görünümleri arasında.

İster bir jean ile isterseniz şort ile hatta salaş elbiselerinizin altında bile iddiasız iddialı duran bu yeni şeffaf ayakkabı modasına siz de bir göz atın ve tarzınıza uydurabileceğiniz bir çift edinin.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.

 • 5-11 Nisan haftalık burç yorumları5-11 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?