Trend alarmı: Kısa taytlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
4.09.2019 10:52

Trend alarmı: Kısa taytlar

Her geçen gün değişen modaya yetişmek zorlaştı. Şu sıralar çokça görmeye aşina olduğumuz çocukluğumuzun bisiklet şortları; kısa taytlar moda oldu. Özellikle ünlülerde sıkça gördüğümüz bu moda yavaş yavaş sokaklara da yansıdı.

Haber: Trend alarmı: Kısa taytlar

Moda dünyasının yeni trendi kısa taytlar oldukça popüler. Ünlülerin, pek çok kombinlerini tamamladıkları bu kısa taytlar artık sokaklara da yansımış durumda. İster bol bir sweatshirt ile spor şıklığı, ister blazer ceket ile maskülen bir tarz yakalayabilirsiniz. Dua Lipa'dan Kim Kardashian'a, Bella Hadid'den Kendall Jenner'a kadar bir çok ünlünün tercihi olan kısa tayt kombinlerinden ilham alarak kendi stilinizi oluşturun.

BELLA HADİD
KYLIE JENNER
HAILEY BALDWIN
EMILY RATAJKOWSKI
GIGI HADID
KENDAL JENNER
SOPHIE TURNER
DUA LIPA
KIM KARDASHIAN


Yeni Moda Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.