Trend Alarmı! 2019'un Yaz Rengi Nude Bej İle Tanışın Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
3.05.2019 11:27

Trend Alarmı! 2019'un Yaz Rengi Nude Bej İle Tanışın

Yazın en iddialı renkleri arasında nude bej var. Hiç beklenmeyen bir çıkış yakalayan bu renk, modacıların trende kattıkları bir armağan olacak. Peki, nasıl kombin edilecek? İşte, nude bej nasıl giyilir? sorusunun cevabı...

Haber: Trend Alarmı! 2019'un Yaz Rengi Nude Bej İle Tanışın

Uzun zamandır tercih edilmeyen nude bej, dünyaca ünlü marka Burberry'nin tasarımcısı Riccardo Tisci'nin 2019 podyumlarında moda haline gelmesi ile yeniden trend oldu, Haliyle podyumlardan sokaklara taşınan trendler için birçok influencer ve modacı kolları nude bej için sıvadı. İşte, nude bejin kullanım önerileri…

DESENLE KOMBİN EDİN

Her ne kadar Tisci, soft renklerle kombine etmiş ve çok sık kullanmışsa da bu renk size biraz sıkıcı gelebilir. O vakit, desenli kıyafetlerle kombin edebilir ve rengin sahip olduğu sakin havayı koruyabilirsiniz.

FARKLI RENKLERİ PATLATIN

Yine podyumdan bir örnekle parlak renkleri bejin soluk rahatlığında patlatabilirsiniz. Hem gözler parlak renklere dönecek hem de hem de farklı bir şekilde bejin trendi korunacak.

AKSESUARLARLA ZENGİNLEŞTİRİN

Riccardo Tisci'nin podyumunda, aksesuarlar nude bejin en iyi arkadaşlarından biriydi. Özellike altın ve bronz kolyeler ve nostaljik aksesuarlarla oldukça yakıştı. Üstelik hasır şapka ve hasır ayakkabılarla da iyi bir şekilde kombin edilebilir.

NEONLA DENGELEYİN

Nude bejin sıkıcılığını neonun neşesi ile dengeleyebilirsiniz. En zıt iki rengin birbiriyle olan ahengi dikkat çekici olacaktır. Özellikle nude bir pantolon ve ceket takımını neon bir tişörtle tamamlamak iyi bir öneri olacaktır.Yeni Moda Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.