Tırnaklara Instagram etkisi: Meyveli tırnaklar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
9.08.2019 15:34

Tırnaklara Instagram etkisi: Meyveli tırnaklar

Sosyal medya gücünü sadece kıyafetlerinize ve makyajınıza değil tırnaklarınıza da yansıtıyor. Instagram'da yayılan meyveli tırnak akımı ile siz de renkli ve canlı tırnaklara sahip olabilir, kendiniz öne çıkarabilirsiniz.

Haber: Tırnaklara Instagram etkisi: Meyveli tırnaklar

Tırnaklarınız renkli dokunuşlar yapmak ister misiniz? Meyveli tırnak akımı ile rengarenk tırnaklara sahip olabilir, sosyal medyanın trendlerini yakalayabilirsiniz.

MEYVELİ NAİL ART AKIMI

Meyvelerin canlı renklerini tırnaklarınıza yansıtmak ister misiniz? Lezzeti ile siz keyif veren meyveler nail art akımı ile tırnaklarınıza renk veriyor. İşte en Instagram'ın en özel meyveli nail art paylaşımları…

_racquelsnails

annnailsby

jessicawashick
annnailsby

nailedit_beauty

nails_byvickyg
nailsby_chloee
paznokciewkolorzemarz
trickywish

vivians.nail.studio

wmalowane
Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Moda Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.