Tırnak şekliniz karakterinizi yansıtıyor! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.08.2019 11:52

Tırnak şekliniz karakterinizi yansıtıyor!

Tırnaklarınızın kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Tırnağınızın uzunluğu, kısalığı ve şekli karakterinizin gizli kalmış yönlerini ortaya çıkarıyor.

Haber: Tırnak şekliniz karakterinizi yansıtıyor!

Tırnağınıza bakarak kişiliğinizin gizli kalmış yönlerini keşfedebilirsiniz. Kim bilir belki de hiç bilmediğiniz özelliklerinizi tırnaklarınızdan öğreneceksiniz.

UZUN TIRNAK

Tırnakları uzun yapıda olanlar,komik, esprili ve sosyaldirler. Öğrenmeye açık ve yeni deneyimlere hazırdır. İş konusunda titiz ve detaycıdırlar.

DİKDÖRTGEN TIRNAK

Dikdörtgen tırnaklılar, lider ruhludur ve ayaklarını yere sağlam basarlar. Onlara büyük işler verilir ve üstlendikleri işi layıkıyla yaparlar. Baştan savma iş yapmaz, en iyisini yapmaya çalışırlar. Aynı zamanda oldukça eğlenceli ve sosyal insanlardır.

ÜÇGEN TIRNAK

Cesur ve kararlı yönleri ile öne çıkan üçgen tırnaklı insanlar biraz çabuk sinirlenirler. İş konusunda detaylı olan bu insanlar, önce plan yapar ve tüm detayları ele aldıktan sonra işe başlar.

OVAL TIRNAK

Oval tırnaklılar, yaratıcı kişiliğe sahiptir. Hayalci yönleri olan bu insanlar, iş konusunda gerçekçidir. Aldıkları işe hevesle başlar ve başarmadan peşini bırakmazlar.

GENİŞ TIRNAK

Geniş tırnağa sahip olanlar çabuk kavrama yeteneğine sahiptir. İki kere düşünür bir kere söylerler. Bu yüzden tavsiyelere kulak verirler. Hareket ederken içgüdülerine kulak veren geniş tırnaklı insanlar, karşılarındaki insanın karakterini kolayca çözerler. İş konusunda istikrara önem verir ve görsellikten çok işleve takılırlar.

YUVARLAK TIRNAK

Tırnakları yuvarlak şekilde olanlar, güçlü kişiliğe sahiptir. Sezgileri oldukça yüksek olan bu kişiler, sadık birer dost ve cesur birer maceraperesttirler.


Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Aç karnına bunları asla yapmayın!
  Aç karnına bunları asla yapmayın!

  Aç karnına yaptığınız bazı şeyler sağlığınız için ciddi riskler oluşturuyor olabilir. Size olağan gibi gelen ve günlük rutinlerinize dönüşen bazı davranışları sağlığınız için terk etmeli ve sağlığınızı korumalısınız.

  2 saat önce..
 • Sabahları kolay uyanmanızı sağlayacak 3 hareket
  Sabahları kolay uyanmanızı sağlayacak 3 hareket

  Yoğun iş temposu ve koşturmacada çoğu zaman güzel dinlenip kaliteli bir uyku çekemiyoruz. Durum böyle olunca da sabahları berrak bir zihinle ve iyi dinlenmiş bir vücutla uyanmakta zor olabilir.

  14.9.2019 15:17
 • Haftada 2 kilo verdiren sonbahar diyeti
  Haftada 2 kilo verdiren sonbahar diyeti

  Yaz boyunca tatil yaptınız ve beslenme alışkanlıklarınız biraz önemini kaybetti. Merak etmeyin sonbahar diyeti ile yazın değişen beslenme dengesini tekrar sağlıklı hale getirebilirsiniz.

  14.9.2019 11:47
 • Tatil sorunu: Çatlamış ayaklara cilt bakımı
  Tatil sorunu: Çatlamış ayaklara cilt bakımı

  Plajda tuzlu suya ve kuma maruz kalan ayaklarınız, yoğun güneşin de etkisiyle kuruma ve çatlama gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Bu sorunlardan kurtulmak için pratik bakım uygulamaları ile sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

  14.9.2019 08:56
 • Mutfak sorunsalı: Kızartma yağı kaç defa kullanılır?
  Mutfak sorunsalı: Kızartma yağı kaç defa kullanılır?

  Kızartma yağını en fazla kaç defa kullanmanız gerektiğini bildiğinizde sağlığınız için ciddi riskler oluşturacak durumlardan kurtulmuş olursunuz.

  13.9.2019 16:05