Tırnak şekliniz karakterinizi yansıtıyor! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.08.2019 11:52

Tırnak şekliniz karakterinizi yansıtıyor!

Tırnaklarınızın kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Tırnağınızın uzunluğu, kısalığı ve şekli karakterinizin gizli kalmış yönlerini ortaya çıkarıyor.

Haber: Tırnak şekliniz karakterinizi yansıtıyor!

Tırnağınıza bakarak kişiliğinizin gizli kalmış yönlerini keşfedebilirsiniz. Kim bilir belki de hiç bilmediğiniz özelliklerinizi tırnaklarınızdan öğreneceksiniz.

UZUN TIRNAK

Tırnakları uzun yapıda olanlar,komik, esprili ve sosyaldirler. Öğrenmeye açık ve yeni deneyimlere hazırdır. İş konusunda titiz ve detaycıdırlar.

DİKDÖRTGEN TIRNAK

Dikdörtgen tırnaklılar, lider ruhludur ve ayaklarını yere sağlam basarlar. Onlara büyük işler verilir ve üstlendikleri işi layıkıyla yaparlar. Baştan savma iş yapmaz, en iyisini yapmaya çalışırlar. Aynı zamanda oldukça eğlenceli ve sosyal insanlardır.

ÜÇGEN TIRNAK

Cesur ve kararlı yönleri ile öne çıkan üçgen tırnaklı insanlar biraz çabuk sinirlenirler. İş konusunda detaylı olan bu insanlar, önce plan yapar ve tüm detayları ele aldıktan sonra işe başlar.

OVAL TIRNAK

Oval tırnaklılar, yaratıcı kişiliğe sahiptir. Hayalci yönleri olan bu insanlar, iş konusunda gerçekçidir. Aldıkları işe hevesle başlar ve başarmadan peşini bırakmazlar.

GENİŞ TIRNAK

Geniş tırnağa sahip olanlar çabuk kavrama yeteneğine sahiptir. İki kere düşünür bir kere söylerler. Bu yüzden tavsiyelere kulak verirler. Hareket ederken içgüdülerine kulak veren geniş tırnaklı insanlar, karşılarındaki insanın karakterini kolayca çözerler. İş konusunda istikrara önem verir ve görsellikten çok işleve takılırlar.

YUVARLAK TIRNAK

Tırnakları yuvarlak şekilde olanlar, güçlü kişiliğe sahiptir. Sezgileri oldukça yüksek olan bu kişiler, sadık birer dost ve cesur birer maceraperesttirler.


Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?Burcunuzu bu hafta neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 27 Temmuz-2 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kurban Bayramı'nda eti doğru tüketinKurban Bayramı'nda eti doğru tüketin

  Diyetisyen Canberk Yaşar, bayram ikramlarının cazibesine kapılmamayı ve beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini öneriyor.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.