Tesettür Giyimde Tulum Şıklığı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Tesettür Giyimde Tulum Şıklığı

Yazın kurtarıcı parçaları tulumlar, her stile uyum sağlayan modelleriyle tesettür giyimde de popülaritesini yükseltiyor.

Haber: Tesettür Giyimde Tulum Şıklığı

Tulumlar bu yaz da tercihini şık ve rahat giyimden yana kullananların gözdesi. Tesettür giyimde de birçok model ve renkle her tarza uyum sağlayabilen tulumlar, son yıllarda dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Tesettür giyimde tulumlar, özel bir davet için abiye, ofiste klasik bir görünüm ya da günlük hayatta spor ve rahat model seçenekleriyle pek çok alternatif sunuyor. Gardırobunuzda tulumlara yer vermek istiyor ancak nasıl kombinleyeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız, farklı parçalarla denenmiş bu tulum kombinlerine göz atabilirsiniz.


1.8.2017 11:18 [9889397]


Yeni Moda Haberleri

 • Hem Topuklu Hem Rahat!
  Hem Topuklu Hem Rahat!

  Bir yandan topuklu giyerken bir yandan rahat olmak bu püf noktalarıyla mümkün...

  16.8.2017 14:59
 • Bacaklarınızı Uzun Gösterecek 9 Öneri
  Bacaklarınızı Uzun Gösterecek 9 Öneri

  Uzun bacak her kadının hayali. Stilinizde yapacağınız birkaç ufak değişiklik bacaklarınızı daha ince ve uzun gösterecektir.

  12.8.2017 11:41
 • Bandana Bağlama Teknikleri
  Bandana Bağlama Teknikleri

  Takıp takıştırmayı çok severim bilirsiniz.

  8.8.2017 18:12
 • Düğünlerde Beyaz Rengi Geline Bırakın!
  Düğünlerde Beyaz Rengi Geline Bırakın!

  Düğünlere uygun giyinme kuralları, hem dikkat çekmek hem de gelini gölgelemeden giyinmek ya da abartıdan kaçınıp yine de biraz dekolteye sahip olmak isteyenler için kolaylık sağlıyor.

  8.8.2017 15:40
 • Bronzlaştırıcı Pudra (Bronzer) Dosyası
  Bronzlaştırıcı Pudra (Bronzer) Dosyası

  Bronz bir ten yalnızca yaz aylarına özgü değil. Bronzlaştırıcı pudralar sayesinde her mevsim yüzünüzde ve makyajınızda bronz bir etki sağlamak mümkün. Hem yüksek fiyatlı hem de uygun fiyatlı bronzlaştırıcı pudraları denedim ve değerlendirdim. Umarım bu sayede kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz!

  7.8.2017 19:07