Tatlıları minyatüre dönüştüren pasta şefi Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
18.09.2019 15:01

Tatlıları minyatüre dönüştüren pasta şefi

26 yaşındaki pasta şefi Matteo Stucchi, tatlıda görüntünün en az lezzet kadar önemli olduğunu düşünüyordu. Bunun içi tatlıların görünümünde değişikliklere giden şef, minyatür pastalar yapmaya başladı.

Haber: Tatlıları minyatüre dönüştüren pasta şefi

Minyatür tatlılar yapan pasta şefi, tatlıları klasik formundan çıkararak minik ebatlara dönüştürdü. Özel konseptler halinde sunum yapan sıra dışı pasta şefi, yaptığı tasarımları sosyal medya hesabından paylaşarak tüm dünyaya gösteriyor.

YÜZ BİNLERCE TAKİPÇİSİ VAR

Sıra dışı tatlı tasarımlarını "idolcidigulliver" adlı sosyal medya hesabından paylaşan Stucchi, özel tasarımları ile beğeni topluyor. İlginç konseptlere imza atan şef, tasarımları ile büyük beğeni topluyor.

Stucchi'nin minyatür tatlıları:Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.