Tasarımlarıyla Dikkat Çeken 15 Sıra Dışı Kitaplık Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Tasarımlarıyla Dikkat Çeken 15 Sıra Dışı Kitaplık

Dekorasyonda tercihinizi alışılmışın dışında ve dikkat çeken parçalardan yana kullananlardansanız bu kitaplıklar tam size göre.

Haber: Tasarımlarıyla Dikkat Çeken 15 Sıra Dışı Kitaplık

Büyük ve görkemli bir kitaplık, kitapseverlerin evleri için olmazsa olmaz dekoratif parçaları olmuştur. Ancak çoğu kez yaşam alanlarımızda hayalimizdeki devasa kitaplığı koyacak yer bulmamız mümkün olmuyor.

Kitaplarınızın düzenli bir şekilde saklamak için yer kaplamayan ve tasarımıyla göz dolduran sıra dışı bir kitaplık mı arıyorsunuz? Rafları ve şekilleriyle dikkat çeken birbirinden ilginç bu kitaplık modellerinden esinlenerek evinizde nasıl bir kitaplığa yer verebileceğinize karar verebilirsiniz.


Yenikadin.com


13.7.2017 11:22 [9825582]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cinsel Hayatınız Evliliğiniz Hakkında Ne Söylüyor?
  Cinsel Hayatınız Evliliğiniz Hakkında Ne Söylüyor?

  Her evlilikte seks problemleri baş gösterebilir. Hatta bundan daha normal bir şey yoktur. Seks hayatınızdaki problemin ne boyutta olduğunu merak ediyorsanız bu yazımız tam da ihtiyacınız olan şey...

  20 dakika önce..
 • Hamilelikte Görülen 10 Şikayet ve Çözüm Önerileri
  Hamilelikte Görülen 10 Şikayet ve Çözüm Önerileri

  Hamileliğe bağlı yaşanan sıkıntılardan mide bulantısı, bel ağrısı, yorgunluk, sık idrara çıkma ve şişlik gibi şikayetlerin üstesinden gelmenin bir takım püf noktaları olduğunu belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Volkan Aksakallı, anne adaylarına çözüm önerileriyle ilgili bilgi verdi.

  35 dakika önce..
 • Kalitesiz Uyku İş Yerinde Verimi Düşürüyor
  Kalitesiz Uyku İş Yerinde Verimi Düşürüyor

  Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece “Özellikle iş dünyasında verimli olabilmek için kaliteli uyku çok önemli. İdeal uyku saati kişinin kendini sabah dinç uyanması için gereken süreye göre değişir. Bu zaman aralığı kiminde 5 saat kiminde 8 saat olabilir “diyor.

  1 saat önce..
 • Dengede Kalmalıyız
  Dengede Kalmalıyız

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Ay yanan yolda ilerlerken denge aramak ve tartışma yaratabilecek hoş olmayan durumlardan uzak durmaya çalışalım.

  19.7.2018 21:30
 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 3/Yönetici İdealize ettiğimiz durumlar değişiklik gerektirebilir.

  19.7.2018 21:30