Tarkan Kızı Liya'nın Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
13.05.2019 14:21

Tarkan Kızı Liya'nın Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı

Megastar Tarkan, kızı Liya'nın fotoğrafını ilk kez paylaştı. Eşi Pınar Tevetoğlu'nun anneler gününü kutlayan Tarkan, paylaşımına duygusal bir not ekledi.

Haber: Tarkan Kızı Liya'nın Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı

Annesinin ve eşinin anneler gününü kutladığı sosyal medya paylaşımında kızı Liya'nın fotoğrafını ilk kez paylaşan Tarkan, verdiği mesajlarla duygulandırdı.

"CANIM ANNEM"

Öncelikle annesinin anneler gününü kutlayan Megastar kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma "Canım annem. Ne cefalarla, zorluklarla ve fedakarlıklarla büyüttün yavrularını. Hakkın ödenmez. Daha nice sağlıklı ve huzurlu anneler gününe hep birlikte inşallah. Seni çok seviyorum. Ayrıca bütün annelerin de anneler gününü tüm kalbimle kutlarım." notu ile annesi ile beraber olduğu resmi paylaştı.

"SENİ UNUTTUĞUMU SANMA PINAR'IM"

Annesinin anneler gününü kutladıktan sonra bir paylaşım daya yapan Tarkan, "Seni unuttuğumu sanma Pınarım. İlk anneler günün kutlu olsun canım benim. Ben ve Liya seni çok seviyoruz." notu ile kızı Liya'nın olduğu resmi paylaştı.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.