Spor Yaparken Şık Görünmenin Püf Noktaları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
25.04.2019 16:16

Spor Yaparken Şık Görünmenin Püf Noktaları

Spor yaparken şık olmak, spora olan isteğinizi ve spor performansınızı doğrudan etkileyecektir. Spor giyiminin püf noktaları ile rahat ve özgürce spor yapabileceksiniz.

Haber: Spor Yaparken Şık Görünmenin Püf Noktaları

Spor performansınızı maksimum seviyeye çıkarmak için şık ve işlevsel şekilde giyinmelisiniz. Hem şık göründüğünüzü bilmek hem de rahat olmak spor yapmanızı oldukça kolaylaştıracak.

BANDANA KULLANIN

Uzun saçlı da olsanız kısa saçlı da olsanız, spor yaparken bandana takmak sizi şık gösterecektir. Aynı zamanda rahat olmanızı sağlayan bandana, spor yaparken saçlarınızı düşünmenize gerek bırakmayacak. Terlerken damlayan terleriniz için devamlı havlu kullanmanıza da gerek kalmayacak.

CANLI RENKLERİ TERCİH EDİN

Spor yaparken koyu renk kıyafetler giyildiği yönünde genel ama yanlış bir kanı var. Spor yaparken pembe yeşil ve mor gibi canlı renkleri tercih etmeniz, kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlayacak. Aynı renkleri aksesuar ve ayakkabılara da yansıtabilirsiniz.

KENDİNİZİ RAHAT HİSSEDİN

Spor giyimde şık görünmek için öncelikle kendinizi rahat hissetmelisiniz. Sevdiğiniz renk ve sevdiğiniz tarzda seçeceğiniz ürünler, kendinizi özgür hissetmenizi sağlayacak. Aynanın karşısına geçtiğinizde kendinizi şık bulmanız ve spor yaparken rahat olmanız, spor giyimi doğru şekilde tamamladığınızı gösterir.

SAÇINIZI TOPLAYIN

Spor yaparken yorgunluktan ve terden dağılan saçınız, bitkin bir görüntü çizmenize neden olabilir. Bu görüntüyü engellemek için saçınızı toplamak etkili çözüm olacaktır. Sade bir at kuyruğu yapmak, hem rahat bir spor yapmanızı hem de şık görünmenizi sağlayacaktır.

ÖZEL TASARIMLARI DENEYİN

Markaların spor giyim için tasarladığı özel tasarım ürünleri deneyebilirsiniz. Renkli taytlar, özel kesim atletler vekonforlu ayakkabılar, hem şık görünmenizi hem de rahat spor yapmanızı sağlayacak.Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.