Sosyete kasabı Nusret Gökçe, şirketinin değerini açıkladı! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Sosyete kasabı Nusret Gökçe, şirketinin değerini açıkladı!

Saltbae hareketiyle tüm dünyada fenomen haline gelen Nusret Gökçe, şirketinin değerini açıkladı. Gökçe, "Bugün şirketimin marka değeri 1,5 milyar dolar olarak hesaplanıyor" dedi.

Restoran zincirlerinin Türkiye'den sonra Avrupa'da da genişletmeye devam eden Nusret kısa sürede büyüyen ekonomisi hakkında konuştu.

"400 DOLARA ÇALIŞAN BİR ADAMDIM"

Ertuğrul Özkök'e konuşan Gökçe, Las Vegas'a da restoran açacağını ve hedefinde Los Angeles olduğunu dile getirdi. Gökçe şu ifadeleri dile getirdi: "10 yıl önce ayda 400 dolar maaşla çalışan bir insandım. Bugün şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar olarak hesaplanıyor. İnşallah 3 milyar doları geçeceğim" dedi. Gökçe, Amerika'da bir yayınevinin hayatını kitap yapmak istediğini de sözlerine ekledi. "Hayatını kaleme alacak bir yazar arıyorum" diyen Gökçe, bazı arkadaşlarının kendisine "Henüz 36 yaşındasın. Çok gençsin. Hiç olmazsa 40'lı yaşlarının ortalarına gel" dediğini de ifade etti.

8.6.2019 22:51 [12126546]

Ziyaretçi yorumları

 • Yorum yazmak için tıklayın
 • 6.FİLO - 10 Haziran 2019 Pazartesi

  Enayiler 1 porsiyon ete 600-700 TL hesap ödeyip doyarlar, bizler 1 kilo ete 70 TL ödeyip ailece doyarız. o nedenle İstanbul''un denizi ile kerizi asla tükenmez.
 • KARDEŞİM - 10 Haziran 2019 Pazartesi

  Ne yapalım yani . Kimin neyine parada senin malda senin neyin reklamını yaparsın . Kendin bil senin paradan bize ne kardeşim . Asgarı üçretin ne kadar olduğu bir yerde . Çıkmışsın şu kadar ediyormuş bana ne bize ne kime ne . of of ne kadar boş bogazsınız yahu .
 • RSD - 9 Haziran 2019 Pazar

  Bu meksikalı tipin eti sanki uzaydan.
 • İNSAN OL - 9 Haziran 2019 Pazar

  Senin gibi hasetlerde insan olmaktan tiksindiriyor! 6 yıl borçlanarak aldığım arabayı ilk ayı çıkmadan taşta eze eze çizen uğursuzla aynısın!! damarlarınızda kan yok zehir geziyor
 • CUMA GÖÇER (DUYARLI VATANDAŞ) - 9 Haziran 2019 Pazar

  Meyvelerin ziyan edildigi bir videonun nusrete, negatif etkilerinin büyüdügünün, daha düzgün ortamlarda ve ziyandan kaçınarak profosyonelce çekimlerin yapılmasının daha dogru olacagını düşünüyorum. . .
 • ALİ VELİ - 9 Haziran 2019 Pazar

  Dikkat ette ortakların seni daha sonra borçlu çıkarmasın bir zamanlar Nusret vardı demiyelim
 • DROGBA - 9 Haziran 2019 Pazar

  Para mi adam mı
 • .................... - 9 Haziran 2019 Pazar

  DEME YAHU. DEME YAHU
 • DEMEBEEEEE - 9 Haziran 2019 Pazar

  HADİ BE SENA MI KALDI KAVUN KAFALI ERKEK EBRU. . . DALGANIN ZAMANI MI
 • MR - 9 Haziran 2019 Pazar

  Helal olsun. Çalışan helalinden kazansın.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Haberler