Sosyal medya yalanları ortaya çıktı! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
20.09.2019 14:53

Sosyal medya yalanları ortaya çıktı!

İsviçreli bir Instagram kullanıcısı "the_truth_is_not_pretty" (gerçek acıdır) isimli hesabından sosyal medyada paylaştığımız fotoğrafların perde arkasındaki gerçekleri çok eğlenceli dizi fotoğraflarla sergiliyor.

Haber: Sosyal medya yalanları ortaya çıktı!

İsviçreli bir Instagram kullanıcısı, kişisel hesabını sosyal medya fotoğraflarında yansıttığımız ütopik dünyayı ortaya çıkarmada kullanıyor. Kullanıcı, böylelikle hem çok eğlenceli hem de aslında gerçek yüzümüzü açık eden fotoğrafları gözler önüne seriyor.

"HAYALLER - HAYATLAR" PAYLAŞIMLARI VE HEPİMİZİN GERÇEK YÜZLERİ

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52
 • Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler
  Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler

  Cildimiz bedenimizin dışarı açılan penceresidir. Durum böyle olunca hiçbirimiz penceremizi kirli göstermek istemeyiz. Cildin hem içten hem de dıştan temizliği bu yüzden oldukça önem teşkil eder.

  3.12.2019 14:56