Sosyal medya yalanları ortaya çıktı! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
20.09.2019 14:53

Sosyal medya yalanları ortaya çıktı!

İsviçreli bir Instagram kullanıcısı "the_truth_is_not_pretty" (gerçek acıdır) isimli hesabından sosyal medyada paylaştığımız fotoğrafların perde arkasındaki gerçekleri çok eğlenceli dizi fotoğraflarla sergiliyor.

Haber: Sosyal medya yalanları ortaya çıktı!

İsviçreli bir Instagram kullanıcısı, kişisel hesabını sosyal medya fotoğraflarında yansıttığımız ütopik dünyayı ortaya çıkarmada kullanıyor. Kullanıcı, böylelikle hem çok eğlenceli hem de aslında gerçek yüzümüzü açık eden fotoğrafları gözler önüne seriyor.

"HAYALLER - HAYATLAR" PAYLAŞIMLARI VE HEPİMİZİN GERÇEK YÜZLERİ

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 10-16 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

 • Maskeyle sıcak havalarda serin kalmanın yolu var mı?Maskeyle sıcak havalarda serin kalmanın yolu var mı?

  Sıcakla baş etmek için ince bir şort ve tişört giyseniz de, yüzünüze bir maske takmak zorunda kalmak bu havalarda bunaltıcı olabiliyor.

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.