Sosyal medya trendi: Bilek dövmeleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
5.09.2019 13:06

Sosyal medya trendi: Bilek dövmeleri

Kıyafet ve makyaj seçimlerinizde yeni rehberiniz olan sosyal medya, dövme modeli seçiminde de ilk göz atacağınız yer oluyor.

Haber: Sosyal medya trendi: Bilek dövmeleri

Omuz, sırt, bacak ve göbek gibi bölgelerde alışık olduğumuz dövmeleri artık bileklerde sık görür olduk. Çünkü soysal medyada bilek dövmesi rüzgarları esiyor.

ÖNE ÇIKAN TASARIMLAR

Sosyal medyada en çok beğenilen ve paylaşılan bilek dövmesi modelleri ile hem kolayca tercihinizi yapacak hem de zarif görünüme sahip olacaksınız. İşte bileklerinize işleyebileceğiniz en güzel dövme modelleri…

ale_hartwig
terienka
vasia
tattooist_ida
tattoo_grain
tattoo.umg
masqera_tattoo
marcelabadolatto
giovannalavezo


Yeni Moda Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.