Sonbahara Genç Girin Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Sonbahara Genç Girin

Yüz ve boyun gençleştirme için bize başvuran her hastamıza ameliyat önermediğimiz gibi ameliyat önerdiğimiz pek çok hastamızda ameliyatsız çözümler isteyebilmektedir.

Rinoest Klinik'ten Op.Dr.Coşkun Şanverdi yüz ve boyun gençleştirme yöntemlerini şöyle sıraladı;

Sarkma sorunu yoğun olan hastalarımıza (Ultherapy),Altın iğne radyofrekans,İple yüz asma ve Dolgu enjeksiyonu gibi yöntemleri başarı ile uyguluyoruz.Bazen de bu yöntemleri kombine ediyoruz.Bu yöntemlerden Ultherapy ve Dolgu uygulamalarına ayrı bir parantez açmak gerekir.Ultherapy FDA onaylı,iyileşme süreci olmayan,uygulama sonrası hemen işe ve sosyal hayata dönülebilen çok teknolojik bir yöntemdir.

ile dakikalar içerisinde yüz germe efekti oluşturabildiğimiz gibi,aynı zamanda yüzü kolaylıkla şekillendirebiliyoruz(elmacık kemiği,yanak,burun,çene ucu gibi pek çok bölge).

Cildin yüzeyel sorunları ve kırışıklıklarını gidermek için kullandığımız lazer yöntemleri,özellikleçok iyi sonuç aldığımız bir yöntem.

Cildin nemlenmesi ve gençleşmesi için kullandığımız ışık dolgusu,gençlik aşısı gibi uygulamaları da unutmamak gerekir.

2.10.2017 10:09 [10087037]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.