Sonbahar modasının favori parçası: Triko takımlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
3.09.2019 09:15

Sonbahar modasının favori parçası: Triko takımlar

Sonbahar denildiğinde ne çok sıcak ne de çok soğuk olmayan ılık bir hava aklımıza gelir. Bu havalarda genelde üşütmeyen ancak sıcaklatmayacak ince trikolar raflardaki yerini alır. Bu yılın en moda trendi ise triko takımlar.

Haber: Sonbahar modasının favori parçası: Triko takımlar

İş yerinizde ofis şıklığını yakalamak için, herhangi bir davete giderken ya da arkadaşlarınızla kahve içmeye giderken … Her an her yerde kullanabileceğiniz ve kombinlemesi oldukça pratik olan bu takımlarda oldukça çok seçeneğiniz var.

HER AN HER YERDE ŞIKLIK

Triko takımlar incesinden oldukça kalınına, uzun formlulardan kısalara kadar bir çok seçeneği içinde barındırıyor. Markalar triko takımları ihtiyaç ve istek doğrultusunda bu sonbaharda yükselişe geçmeleriyle de birlikte oldukça farklı seçeneklerde ve renklerde piyasaya sürmeye devam ediyor.

KOMBİNLEMEK ÇOK KOLAY

Triko takımlar hem zaten alt üst takım olmalarından hem de genel anlamda tek renk tercih edilmelerindne dolayı kombinlemesi oldukça kolay. Belki bir hasır şapka yada deri bir çanta ile siz de rahatlığınıza şıklık katabilirsiniz.

TRİKO VE AKSESUAR İKİLİSİ SİZİ YARI YOLDA BIRAKMAZ

Tek renk olan triko takımlar genelde basit ve yine tek renk olan aksesuarlarla kombinleniyor. Ancak siz yine de takı konusunda elinizi korkak alıştırmayın çünkü renkli ve yoğun takılarda bu trikoların üzerinde oldukça şık duracaktır.Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.