Sonbahar kombinlerinin kurtarıcısı: Tişörtler Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
4.09.2019 12:54

Sonbahar kombinlerinin kurtarıcısı: Tişörtler

Sonbaharın yanıltıcı havaları, oluşturacağınız kombinler konusunda kafa karışıklığı yaşamanıza neden olabilir. Tişörtlerle bu sorundan kurtulabilir, hem sıcak hem de soğuk havalara uygun şekilde tercihler yapabilirsiniz.

Haber: Sonbahar kombinlerinin kurtarıcısı: Tişörtler

Sonbaharın bir sıcak bir soğuk havasına kombinlerinizi uydurmakta zorlanabilirsiniz. Bunun için ceketlerle ve diğer üstlerle rahatlıkla kombinlenen tişörtleri kullanabilir hem şık hem de rahat olabilirsiniz.

HEM SICAK HAVADA HEM SERİN HAVADA

Tişörtler sıcak havalar için ideal bir kombin parçasıyken ceket, yelek ve diğer üstlerle kolayca kombinlenerek serin havalarda da kombinlenebiliyor. İşlevsel tarzıyla öne çıkan tişörtlerde sahip olduğunuz seçeneklere yakından bakalım.

Sonbaharda rahat ve şık bir görünüm istiyorum diyenler beli lastikli puantiyeli tişörtleri tercih edebilir.

DeFacto

"Ben buradayım" demek istiyorsanız pul detaylı tişörtler tam size göre.

Koton

Sonbaharın renklerini yansıtmak istiyorsanız kahve tonlu V yaka modelleri öne çıkartabilirsiniz.

Trendyolmilla

Belden bağlamalı fistolu tişörtleri tercih ederek farklı bir tişört seçimi yapabilir, kombininize özgün bir hava katabilirsiniz.

LCW

Rahatlıktan vazgeçmem diyorsanız sonbaharın sıcak günlerinde de tişörtleri kombinleyebilirsiniz. Biraz rüzgar eserse de sorun del. Tişörtler ceketlerle de güzel bir uyum yakalıyor.

New Balance

Klasik hatta nostaljik bir görünüm elde etmek istiyorsanız desenli tişört modellerinden seçim yapabilirsiniz.

Stradivarius

Klasik tarz seçiminde nakışlı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Trendyolmilla

Nakışlı modellerin yanında örgü detaylı tişörtler de nostaljik görünümünüze katkı yapacak.

Trendyolmilla

Etnik detaylardan hoşlanıyorsanız baskı detaylı tişörtleri sonbahar kombinlerinize ekleyebilirsiniz.

Xhan

Yaz boyu takındığınız salaş tarzı sonbaharda da sürdürmek için yandan yırtmaçlı oversize tişörtleri tercih edebilirsiniz.

Happiness İstanbul


Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.