Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri Haberi - yenikadin.com
19.11.2019 15:00

Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

Televizyon dizilerinin hikayeleri, dekorları ve müzikleri bizim için her zaman etkileyici olmuştur. Bunlar kadar diziyi dikkat çekici kılan diğer bir önemli detay ise dizideki uyumlu başrol çiftler. Bazı dizilerde oyuncuların kimyaları birbirine o kadar uyuyor ki hikayenin ve yapımın da önüne geçerek efsaneleşip yıllar yılı akıllara kazınıyor.

Haber: Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

Türk dizilerinde partnerlik oldukça önemli bir durum. İki oyuncunun görünümleri ve enerjileri birbirini tutmuşsa ve seyirci de onları sevmişse ortaya oldukça iddialı görüntüler ve severek izlenen sahneler çıkıyor.

1. HİLAL & LEON -VATANIM SENSİN

Vatan sevgisi her şeyin önünde bir genç kız kendi topraklarını işgal etmeye gelmiş bir subaya gönlünü kaptırırsa ne olur? Tam bu noktada hem Hilal hem de seyirci kendine şu soruyu soruyor. Aşk için neleri göze alır, nelerden vazgeçersiniz?

2. HÜLYA & KERİM - HAYAT ŞARKISI

Yıllar geçse de aklınızdan çıkmamış bir çocukluk aşkınız var ve bir şekilde yollarınız kesişiyor. Onu kendinize nasıl aşık eder, hatta hayran bırakırsınız? Hülya'dan öğreneceğimiz çok şey var.

3. DURU & CAN - Fİ

Senaristleri Fi için 'Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek kendi gerçeğine ulaşanların hikayesi.' diyor. Saplantılı aşık Can ve güzel olduğu kadar ilginin üzerinde olmasını seven Duru'nun gelgitli ve çıkmazlarla dolu ilişkilerinin en temelinden başlayıp tüm gelişimini ele alarak geniş bir yelpazede anlatılan bu hikaye ile aşkın tanımını tekrar sorguluyoruz.

4. SÜREYYA & FARUK - İSTANBULLU GELİN

Gücünü aşktan alan, doğru bildiğinden şaşmayan, özverili, iyi niyetli, güzel Süreyya ve sadık, akıllı ve bir o kadar güçlü Faruk'un aşkları tüm engellere rağmen devam etti ve seyircinin kalbini fethetti.

5. NİHAN & KEMAL - KARA SEVDA

Genç bir delikanlı olan Kemal imkanları sınırsız olan ve oldukça güzel Nihan ile bir tesadüfler silsilesi sonucu karşılaşır ve bu iki isim birbirine deli gibi aşık olur. Ancak bu aşkın önünde maddi imkansızlıkların dışında çok daha büyük bir engel vardır. Nihan'ın saplantılı aşığı Emir.

6. EZEL & EYŞAN - EZEL

Türk televizyon tarihinin en iddialı karakterini Eyşan ile şüphesiz Cansu Dere canlandırdı. Kenan İmirzalıoğlu ile uyumları ve iki karakterin iniş çıkışlı, entrikalı ve bol ihanetli ilişkileri milyonları ekrana kilitlemişti.

7. AYŞEGÜL & POYRAZ - POYRAZ KARAYEL

Oğlunu kurtarmak için kendini olmadık bir işin içine sokan Poyraz ile yolları bu işin içinde kesişen Ayşegül'ün hikayesi. İddialı kadrosu ve dillere pelesenk olmuş replikleri ile unutulmaz bir aşk hikayesi izlemiştik bu ikiliden.

8. BİHTER & BEHLÜL - AŞKI MEMNU

Televizyonlarda izlediğimiz her aşk hikayesi, her çift bir yana Bihter ve Behlül ikilisi bir yana. Yayınlandığı dönem rating rekorları kıran efsanesi dizi Aşk-ı Memnu, en çok da Beren ve Kıvanç uyumuyla akıllara kazınmıştı. Yasak bir aşkın doğduğu malum yalı ise hala zihinlerde tazeliğini koruyor.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Sağlık Haberleri

 • Her adet dönemi öncesi kabus yaşıyorsanız dikkat!Her adet dönemi öncesi kabus yaşıyorsanız dikkat!

  Adet dönemi her kadın için zordur ancak bazı kadınlar için tam bir kabusa dönüşebilir. Adet öncesinde fiziksel ve duygusal olarak büyük bir yıkıma uğrayan, depresyona giren ve hatta intiharı düşünen birçok kadın vardır.

 • Online eğitim için ebeveynlere 15 öneriOnline eğitim için ebeveynlere 15 öneri

  2020-2021 eğitim-öğretim hayatı başladı. COVID-19 nedeniyle milyonlarca çocuk ve gencin eğitim öğretim yaşamı bir süre daha uzaktan devam edecek.

 • Sütyenlerin deforme olması nasıl engelenir?Sütyenlerin deforme olması nasıl engelenir?

  Yumuşak dokusu nedeniyle kolayca deforme olan sütyenler, kadınların iç çamaşırında en çok sorun yaşadıkları konular arasında yer alıyor.

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 21-27 Eylül haftasında burçları neler bekliyor?

 • 10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi

  Toplumun temel taşı olan ailenin sağlam ve güçlü temeller üzerinde kurulması gerektiğini vurgulayan Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, "Son Sığınak Aile" kitabında 10 maddelik "Evlilikte Niyet Sözleşmesi"ne yer verdi.