Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
19.11.2019 15:00

Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

Televizyon dizilerinin hikayeleri, dekorları ve müzikleri bizim için her zaman etkileyici olmuştur. Bunlar kadar diziyi dikkat çekici kılan diğer bir önemli detay ise dizideki uyumlu başrol çiftler. Bazı dizilerde oyuncuların kimyaları birbirine o kadar uyuyor ki hikayenin ve yapımın da önüne geçerek efsaneleşip yıllar yılı akıllara kazınıyor.

Haber: Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

Türk dizilerinde partnerlik oldukça önemli bir durum. İki oyuncunun görünümleri ve enerjileri birbirini tutmuşsa ve seyirci de onları sevmişse ortaya oldukça iddialı görüntüler ve severek izlenen sahneler çıkıyor.

1. HİLAL & LEON -VATANIM SENSİN

Vatan sevgisi her şeyin önünde bir genç kız kendi topraklarını işgal etmeye gelmiş bir subaya gönlünü kaptırırsa ne olur? Tam bu noktada hem Hilal hem de seyirci kendine şu soruyu soruyor. Aşk için neleri göze alır, nelerden vazgeçersiniz?

2. HÜLYA & KERİM - HAYAT ŞARKISI

Yıllar geçse de aklınızdan çıkmamış bir çocukluk aşkınız var ve bir şekilde yollarınız kesişiyor. Onu kendinize nasıl aşık eder, hatta hayran bırakırsınız? Hülya'dan öğreneceğimiz çok şey var.

3. DURU & CAN - Fİ

Senaristleri Fi için 'Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek kendi gerçeğine ulaşanların hikayesi.' diyor. Saplantılı aşık Can ve güzel olduğu kadar ilginin üzerinde olmasını seven Duru'nun gelgitli ve çıkmazlarla dolu ilişkilerinin en temelinden başlayıp tüm gelişimini ele alarak geniş bir yelpazede anlatılan bu hikaye ile aşkın tanımını tekrar sorguluyoruz.

4. SÜREYYA & FARUK - İSTANBULLU GELİN

Gücünü aşktan alan, doğru bildiğinden şaşmayan, özverili, iyi niyetli, güzel Süreyya ve sadık, akıllı ve bir o kadar güçlü Faruk'un aşkları tüm engellere rağmen devam etti ve seyircinin kalbini fethetti.

5. NİHAN & KEMAL - KARA SEVDA

Genç bir delikanlı olan Kemal imkanları sınırsız olan ve oldukça güzel Nihan ile bir tesadüfler silsilesi sonucu karşılaşır ve bu iki isim birbirine deli gibi aşık olur. Ancak bu aşkın önünde maddi imkansızlıkların dışında çok daha büyük bir engel vardır. Nihan'ın saplantılı aşığı Emir.

6. EZEL & EYŞAN - EZEL

Türk televizyon tarihinin en iddialı karakterini Eyşan ile şüphesiz Cansu Dere canlandırdı. Kenan İmirzalıoğlu ile uyumları ve iki karakterin iniş çıkışlı, entrikalı ve bol ihanetli ilişkileri milyonları ekrana kilitlemişti.

7. AYŞEGÜL & POYRAZ - POYRAZ KARAYEL

Oğlunu kurtarmak için kendini olmadık bir işin içine sokan Poyraz ile yolları bu işin içinde kesişen Ayşegül'ün hikayesi. İddialı kadrosu ve dillere pelesenk olmuş replikleri ile unutulmaz bir aşk hikayesi izlemiştik bu ikiliden.

8. BİHTER & BEHLÜL - AŞKI MEMNU

Televizyonlarda izlediğimiz her aşk hikayesi, her çift bir yana Bihter ve Behlül ikilisi bir yana. Yayınlandığı dönem rating rekorları kıran efsanesi dizi Aşk-ı Memnu, en çok da Beren ve Kıvanç uyumuyla akıllara kazınmıştı. Yasak bir aşkın doğduğu malum yalı ise hala zihinlerde tazeliğini koruyor.Yeni Sağlık Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.