Siyezen Uzaktaki Kadın Stili Açıldı! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
27.11.2019 13:42

Siyezen Uzaktaki Kadın Stili Açıldı!

Siyezen tamamen kadın giyimi olarak kurduğum bir butik tadında sıcak samimi bir alışveriş sitesi.

Haber: Siyezen Uzaktaki Kadın Stili Açıldı!

Birçok internet sitesi içinde bir de sen mi çıktın diyeceksiniz. Fakat amacım sadece yarın ne giyinsem diye düşünen benim gibi kadınlara küçük bir öneride bulunmak istedim.Madem önerdim eğer siz de beğendiyseniz, evet çok güzel oldu, ben de alayım derseniz buyurun birlikte alışveriş yapalım diye kurduğum bir kadın giyim sitesi Siyezen.com

Amaç olarak şık ve tarz olarak giyinmek isterseniz bir de aman çok para vermek yerine kesenize dost olacak bu siteyi kurdum. Birçok markada olan ürünleri daha uygun fiyata üretip sizinle paylaşıyorum.

Yani aslında podyumlarda, reklamlarda bazen de dizilerde gördüğünüz beni bu sefer de Siyezen'de görmeye devam edeceksiniz.

Moda İnsanın kendisine yakışanı giyinmesindir. Bende öyle yaptım. Sizin için çok canlı çok içten ürünler seçtim. Bunları sizinle paylaşıyorum.

Yakında birçok konuda beni duyuyor olacaksınız.

Artık sokaklar benim diyorsanız, her yerde sadece stilim konuşsun rahat olmak benim için önemli diyorsanız benimle birlikte bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Siyezen uzaktaki kadın olan benim yaşamımı yansıtıyor olacak. Aman ısrarla benim gibi olmanıza gerek yok daha güzel ve daha renkli kombin çeşitlerini siz de yapabilirsiniz hatta bende bunları paylaşarak sizinle beraber daha eğlenceli bir deneyim yaşayabiliriz.

Siyezen.com'da ilk yapacağınız bütün alışverişlerde sizleri küçük sürprizlerim bekliyor olacak.

Yakında kim olduğumu neden Siyezen'de olduğumu size bir küçük video ile açıklıyor olacağım. Siyezen.com olarak hepinize hizmet etmeyi bekliyoruz.Yeni Moda Haberleri

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.