Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı tek celsede boşandı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.09.2019 08:07

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı tek celsede boşandı

9 ay önce nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın evlilik yolculuğu kısa sürdü. İkili Beykoz adliyesinde görülen duruşmada tek celsede boşandı.

Haber: Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı tek celsede boşandı

2019'un yılbaşında dünyaevine giren çift, yurt dışında yaptıkları düğünle evlenmişlerdi. Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çiftinin evliliği, 9. ayında son buldu. Çift, Beykoz adliyesinde görülen duruşma ile boşandı.

ANLAŞMALI BOŞANDILAR

1 Ocak 2019'da Hollanda'da evlenen ünlü çift Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, evlilikleri boyunca sürekli krizlerle boğuştu. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinde birbirlerini takipten çıkaran ikili, Beykoz adliyesinde görülen duruşmada tek celsede anlaşmalı olarak boşandı ve 9 aylık birliktelik sona erdi.

"HERKES İÇİN HAYIRLISI OLSUN"

Adliye çıkışında konu ile ilgili açıklama yapan Sinan Akçıl "Herkes için hayırlısı olsun" yorumunda bulundu.Yeni Magazin Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.