Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan cephesinde flaş gelişme Haberi - yenikadin.com
21.01.2022 17:16

Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan cephesinde flaş gelişme

'Emanet' adlı dizinin başrollerinde yer alan Halil İbrahim Ceyhan (Yaman) ile Sıla Türkoğlu (Seher) cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. İşte detaylar...

Haber: Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan cephesinde flaş gelişme
Emanet dizisinin başrol oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun bir süredir aşk yaşadığı biliniyordu.

Geçtiğimiz ay Ceyhan ile Türkoğlu'nun ilişkilerini askıya aldığı iddia edilmişti.Bu hafta yeni bir gelişme yaşandı.

İLİŞKİYE BİR ŞANS DAHA

Türkoğlu ve Ceyhan, ilişkilerine bir şans daha verme kararı aldı.EMANET DİZİSİNİN KONUSU NE?

Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf'u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman'ın kalplere dokunan öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkıyor.

Emanet dizisi hafta içi her gün 19: 00'da Kanal 7'de ekrana geliyor.SILA TÜRKOĞLU KİMDİR?

Sıla Türkoğlu, 18 Nisan 1999'da İzmir'de dünyaya gelmiştir. İzmir'in güzel kızlarından biri olan üstüne üstülük bir de Bornovalı olan Sıla Türkoğlu, Ağlama Anne dizisi ile oyunculuğa başlamıştır.

Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunu olan Sıla Türkoğlu, üniversite eğitimi almadan oyunculuk dersleri almaya başlamış daha lise öğrencisi iken setlerde yer almıştır. Türkoğlu, bir süredir Emanet adlı dizide Seher karakterini canlandırıyor.HALİL İBRAHİM CEYHAN KİMDİR?

'Emanet' adlı dizide başarılı ve korkusuz bir iş adamı olan Yaman'a hayat veren Ceyhan'ın bir dönem oyunculuğun yanı sıra fotomodellik ve müzisyenlik yaptığı öğrenildi.


Halil İbrahim Ceyhan'ın bir dönem müzisyenlik ve fotomodellik yaptığını bilmeyenler büyük şaşkınlık yaşadı.

Halil İbrahim Ceyhan, 2007 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılmıştı. Ceyhan, 'Gelecek Vaad Eden Erkek Model' unvanını almıştı. Ünlü oyuncu, 2009 yılında YouTube müzik kanalı üzerinden yayınlandığı şarkılar ile adından söz ettirmeye başladı. Halil İbrahim Ceyhan, aldığı eğitimlerin ardından oyunculuk yapmaya başladı. Halil İbrahim Ceyhan'ın setten arta kalan zamanlarında şarkı sözleri yazmaya devam ettiği öğrenildi.
.Kaynak: Snob MagazinYeni Magazin Haberleri

 • Aşkım Kapışmak'tan Olay AçıklamalarAşkım Kapışmak'tan Olay Açıklamalar

  Oyuncu ve sunucu Sinan Çalışkanoğlu'nun kurduğu YouTube kanalı KOP-ART TV için hazırlayıp sunduğu  Minibüs program, her hafta birbirinden ünlü konukları ağırlamaya devam ediyor. Sinan Çalışkanoğlu 'nun Minibüs'üne binen, davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak KOP-ART Tv izleyicilerinden ve Çalışkanoğlu'ndan gelen sorulara  yanıt verdi.

 • Nihan Doğan Yıllarca Küs Olduğu Ahmet Çakar'la BarıştıNihan Doğan Yıllarca Küs Olduğu Ahmet Çakar'la Barıştı

  Özgecan Aslan'ın katledilmesinin ardından attığı tweet yüzünden Nihat Doğan'a sert tepki gösteren Ahmet Çakar ile Doğan'ın program sırasında arası bozulmuş ve yıllarca küs kalmışlardı.

 • Yasmin Erbil Yaz Sezonunu Dubai'de AçtıYasmin Erbil Yaz Sezonunu Dubai'de Açtı

  Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile evliliğinden olan kızı Yasmin Erbil, Dubai'ye tatile gitti. Bikinili fotoğraflarını paylaşan Erbil'in pozlarına dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi.

 • Çamlık'ta Sefo rüzgarıÇamlık'ta Sefo rüzgarı

  Çamlık'ta Sefo rüzgarı Büyükşehir konserlerine yoğun ilgi Çamlık'ta, Sefo rüzgarı esti.

 • Aşk Tatilinde GörüntülendilerAşk Tatilinde Görüntülendiler

  Son zamanların çok konuşulan çifti Hande Erçel ve Kaan Yıldırım sakin koylarda aşklarına dolu dizgin devam ediyor. Marmaris D-Maris'de görüntülenen çift sahilin ve denizin keyfini çıkardı.