Sıcaklara ferah bir mola! Böğürtlenli smoothie Haberi - yenikadin.com
2.08.2019 16:01

Sıcaklara ferah bir mola! Böğürtlenli smoothie

Sağlık ve enerji deposu olarak bilinen smoothie, küçük büyük herkes tarafından seviliyor. Sizler için hazırladığımız pratik tarifle hem kendinizi hem sevdiklerinizi şımartacaksınız. Keyifle içeceğiniz bu pratik tarife göz atmaya ne dersiniz?

Haber: Sıcaklara ferah bir mola! Böğürtlenli smoothie

Meyveleri tatlı ve sağlıklı bir içeceğe dönüştürmek rengiyle iştah kabartan smoothie'lerin işi! Yaz aylarının sıcak günlerinde ferahlatıcı bir içecek arıyorsanız lezzetli ve besleyici smoothie tarifiyle hem kendinizi hem sevdiklerinizi çok mutlu edeceksiniz.

GEREKLİ MALZEMELER

1 bardak süt

7 adet buz

1 kase böğürtlen

1 adet muz

YAPILIŞI

Bütün malzemeleri blendera alın. Malzemeleri kıvamlı bir karışım haline gelene kadar karıştırın. Smoothie karışımını sürahiye alıp buzdolabında soğuyana kadar bekletin. Yeterince soğuyan smoothieyi bardağa aldıktan sonra içerisine buz ekleyipservis edebilirsiniz. Afiyet olsun.Yeni Sağlık Haberleri

 • COVID-19 aşıları güvenli midir?COVID-19 aşıları güvenli midir?

  Koronavirüs'le mücadele devam ederken Coivd aşısı hakkında detaylar merak ediliyor. Bu konuda merak edilen konuların başında "COVID-19 geçirdim, yine de aşı yaptırmalı mıyım" sorusu yer aldı. Peki, COVID-19 aşıları güvenli midir?

 • SGK'ye kayıtlı çalışanların aşılanmasına başlandıSGK'ye kayıtlı çalışanların aşılanmasına başlandı

  Yozgat'ta Sağlık Bakanlığınca, Kovid-19'la mücadele kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumuna kayıtlı tüm çalışanların aşılanmasına başlandı.

 • Felç geçiren yaşlı adam hastanede yürümeye başladıFelç geçiren yaşlı adam hastanede yürümeye başladı

  Kütahya'nın Simav ilçesinde felç geçiren 71 yaşındaki hasta, uygulanan tedaviyle yeniden sağlığına kavuştu.

 • Türkiye'de covid-19'a karşı aşı çalışmaları yapılıyor mu?Türkiye'de covid-19'a karşı aşı çalışmaları yapılıyor mu?

  Koronavirüs'le mücadele devam ederken Coivd aşısı hakkında detaylar merak ediliyor. Bu konuda merak edilen konuların başında "Türkiye'de covid-19'a karşı aşı çalışmaları yapılıyor mu?" sorusu yer aldı. Peki, Türkiye'de covid-19'a karşı aşı çalışmaları yapılıyor mu?

 • Çocuklara da covıd-19 aşısı yapılacak mı?Çocuklara da covıd-19 aşısı yapılacak mı?

  Koronavirüs'le mücadele devam ederken Coivd aşısı hakkında detaylar merak ediliyor. Bu konuda merak edilen konuların başında "Çocuklara da covıd-19 aşısı yapılacak mı?" sorusu yer aldı. Peki,Çocuklara da covıd-19 aşısı yapılacak mı??