Shamballa Nedir? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Shamballa Nedir?

Shamballa çok boyutlu şifa sistemidir. Ruh ve zihin özgürlüğü yaratabilmek için Atlantiste tasarlanmış ve kadim Tibette boyutlandırılmıştır.

Haber: Shamballa Nedir?

Çekirdeği sevgidir.Çünkü insan ancak sevgi ve mutluluk ile özgürleşebilecektir. Ve bu özgürlük insanı egolarından ve beklentilerinden uzaklaştıracak şükür duygusunu güçlendirecektir. Çok boyutlu denme sebebi kutsal bir topluluk oluşudur. Yeniden doğum döngülerini tamamlamış ve şimdi insanlığın öğretmenleri olarak ruh formunda var olmuş yükselmiş üstadlar bu kutsal topluluğu oluşturmaktadır. Reiki enerjisi ile tüm şifa sistemlerinin bütünüdür. Shamballa ellerle şifa vermenin de ötesinde hayatınızın her türlü durumunda her türlü konusunda kullanabileceğiniz bir şifa sistemidir. O ; geçmiş yaşamda var olmuş ve karmanız olarak bu gün size gelen tüm travmatik durumları temizler, DNA nıza kadar işler ve psikolojik durumlarınıza da şifa sağlar. Aynı zamanda dileklerinizi gerçekleştirir, hatta gelecek yaşantınızı dahi boyutlandırır. Dileklerinize hayallerinize gelecek günlerinize enerji gönderimi yaparak hayatınızı daha sevgi dolu daha kolay ve daha mutlu bir hale getirebilirsiniz.

Shamballa nasıl uygulanır?

Bu şifa sisteminin ilk seviyesine uyumlandığınızda, daha uyumlama anında vücudunuz ve duygu durumunuzda bir algı oluşur. Sonrasında ilk 21 günlük süreç çok önemlidir. Çünkü bedeni bu enerji ile doldurmak için 21 güne ihtiyacımız vardır. Üç kere shamballa dediğinizde çalışmaya başlar ve ellerinizle yüzünüze başınıza kulaklarınıza boynunuza çakralarınıza ve diğer tüm bölgelere her gün 10/15 dakika şifa göndererek bu süreci tamamlarsınız. Sonrasında çevrenizdekilere aynı şekilde yakından ya da uzaktan enerji gönderebilir, küçük kağıtlara dileklerinizi (mutlaka evrensel bir dilekte olmak üzere) yazarak avucunuzun içinde tutarak onlara gerçekleşmesi için şifa gönderebilirsiniz. Shamballa uygulanışı çok basit bir şifa olduğu için onu evde tv izlerken, trafikte araba kullanırken, otobüste yolculuk yaparken rahatça uygulayabiliyorsunuz. Yalnızca üç kere shamballa demeniz yeterlidir. Kullanılamayacağı tek şey kötülük amaçlı durumlardır. Onda çalışmayacağı için hiç bir olgu gerçekleşmez.

Shamballa ruhumuzun spiritüel terbiyesi ve tekamül sürecidir.O çalıştığında hayatımızdaki her şeyin büyülü bir şekilde hayra dönüştüğünü birebir yaşayarak tecrübe ederiz. Tedavi sürecinde olan bir hastanız varsa daha çabuk iyileşmesi için uygulayabilir, migren, sinüzit gibi rahatsızlıklarda kullanabilirsiniz. Çok ağır veya yatalak hastalarda ise acı ve ağrıyı en aza indirgemek için uygulayabilir, gaz problemi olan ve uyku problemi olan bebekleri sakinleştirmek, uyutmak ve sancısını geçirmek için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Problemli veya takıntılı ilişkilerinizdeki sorunları çözmek için muhteşem bir çözüm sunar.

Bu enerji sistemi 4 seviyeden oluşur. İlk seviyede içeriği ve uygulama yöntemi öğretilir. Diğer seviyelerde semboller öğretilir ve kristaller, mandalalar, çiçekler ve kokularla terapiler mevcuttur. Son seviyede ise master olma ve öğrencilerinizi de master seviyesine inisiye edebilme ve tüm sembolleri kullanma öğretilir. Hayatınızda küçük mucizeler yaratmak isterseniz sizde bu büyülü enerjiyle çalışmalısınız.

Zeynep Kut Yıldız

Shamballa Master

Tarot okuyucu ve eğitmeni

1.02.2019 16:12 [11699798]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.